ROZBOR DOMOVA ☘ 

objednací kód: 874

Narodili jsme se jako baráčníci, nebo je nám souzený byt? Kde bychom se cítili dobře? Která část naší republiky je ta naše, ta, kde máme nakonec být? Nebo je to snad zahraničí? A pokud ano, v jaké části světa?

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 ROZBOR PARTNERSTVÍ ☘ 

objednací kód: 875

Který partner se k nám nejvíce hodí, jaké je jeho hvězdné znamení? Který je pro nás nevhodný, nebo by s ním byla větší práce, na vztahu, na lásce? Je pro nás lepší žena nebo muž? S kým najdeme to skutečné štěstí?

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 ROZBOR VÝHER A OBCHODU ☘ 

objednací kód: 876

Někteří lidé mají štěstí ve výhrách, jiní si jen utrácejí své těžce vydělané penízky a stále doufají, že se na ně štěstí usměje. Jak je to s vámi? Přáli byste si to vědět? Zda máte štěstí na své straně v oblasti výher? Máte štěstí na své straně v oblasti obchodu? 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 JMÉNO PRO ŠTĚSTÍ ☘ 

objednací kód: 877

Jméno určuje nejen náš osud. Co vám vaše jméno dává? Hodí se k vašemu hvězdnému znamení? Jaký život vás čeká se jménem, které nosíte nebo používáte nejčastěji? Chcete změnit své jmého na jiné? Pak toto jméno můžete nechat si prověřit, než tuto změnu uděláte. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 MAPA ZROZENÍ ☘ 

objednací kód: 878

Kdo jsme, odkud přicházíme a kam směřujeme?

Rozděleno do 5 částí. Včetně kreslené mapy zrození.

V první části se dozvíte mnohé o své duši, o tom, proč jste si vybrali své rodiče, co vás k tomu vedlo, proč jste chtěli právě k nim, co vás s nimi spojuje a jaké pouto k nim máte. Jaká je vaše duše, co má za úkol, jakou životní cestu jste si vybrali a jak po ní co nejsnáze jít.

V druhé části se dozvíte něco o sobě, o svých vlastnostech, i skrytých, o svých darech a nadáních.

Třetí část poskytuje informace o vašem nastavení - v lásce, penězích a majetku, povolání a zdraví - co jste si přinesli zakotvené v sobě ve chvíli svého narození.

Čtvrtá část odkrývá vaše karmické záležitosti, ať již kladné nebo záporné. Karma není jen o karmických dluzích, ale také o karmických darech, co vám přichází ku pomoci a na co si dát pozor. 

Pátá část je volná - v té se ukazují další aspekty vaší životní cesty, u každého opět něco jiného, proto tato část není laděna do žádného okruhu. 

Jedná se tedy o rozsáhlý rozbor čítající minimálně 5 stran A4. Obsahuje jak písemnou, tak kreslenou formu vaší životní cesty.

doba služby: 2 hodiny

Cena : 1350 kč (nebo 58,70 €)

 MAPA ŽIVOTA ☘ 

objednací kód: 879

Jaký život máme předurčen?

Rozděleno do 5 částí. Včetně kreslené mapy života.

První část určuje vaší osobnost, kterou jste si přinesli do současného života, andílka, kterého u sebe máte, s čím vám může pomoci, napojení na anděly.

Druhá část soustředí se na vaše penízky a materiální záležitosti, práci nebo podnikání, kariéru.

Třetí část je o rodičích, co jste po nich zdědili, co vám předali, co předáte dál svým dětem, jakou cestu vám nastavení rodičů předurčuje, jak se to dá změnit, odklonit cestu. 

Čtvrtá část je o vašem štěstí a neštěstí, v jakých oblastech můžete očekávat štěstí, na které oblasti dávat pozor, abyste se vyhnuli neštěstí.

Pátá část odkrývá vaší skutečnou životní cestu, cestu nejen lásky, ale také vašeho životního poslání. 

Jedná se tedy o rozsáhlý rozbor čítající minimálně 3 strany A4. Obsahuje jak písemnou, tak kreslenou formu vaší životní cesty.

doba služby: 2 hodiny

Cena : 1350 kč (nebo 58,70 €)