čakra (1)

akce

typ minerálu: jaspis červený (přírodní), karneol (přírodní), citrín (vypalovaný ametyst), olivín (přírodní), tyrkenit (přibarvený howlit), lapis lazuli (přírodní), ametyst (přírodní)

tvar minerálů: sekané

délka včetně afroháčku: cca 4 cm

afroháček: nerezová ocel

úprava minerálů: leštění (tromlování)

broušení do tvaru: NE

povrch: lesklý

původ kamenů: napříč světem

ruční výroba v ČR

Pokud byste chtěli náušničky vyrobit z jiného minerálu nebo z kombinace minerálů, napište mi na: angeldenca@email.cz a já Vám ho ráda vyrobím (pokud mám minerál skladem)

Info o minerálech:

srovnává čakry v těle, obsahuje minerály na všech 7 čaker

jaspis červený: Jaspis červený můžeme velice dobře využít, pokud k nám někdo posílá negace, tento kámen je odráží zpět k tomu, kdo je k nám vyslal. Hodí se, pokud chceme vnést do svého života klid, třeba při stresových situacích. Velice dobře působí na játra a žlučník.

karneol: Karneol je hojně využíván jako ochrana peněz pro podnikatele, zlepšení toku těchto peněz. Pomáhá odstraňovat žárlivost a další negativní emoce. Vhodný také pro klidný spánek.

citrín: Citrín se používá jako kámen štěstí a penízků, je v něm hodně energie. Podporuje pozitivní energii.

olivín: Olivín je kámen úspěchu, štěstí ve finanční oblasti, zvyšuje vibrace a pomáhá při získávání lepšího pracovního místa.

tyrkenit: Tyrkenit se používá při stresu a k meditacím. Očišťuje od cizích energií. Používá se pro zklidnění duše a krásným snům.

lapis lazuli: Lapis lazuli se používá především k ochraně a k meditacím. Má v sobě velkou sílu, ochraňuje svého nositele. Je to také kámen komunikace a láskyplných vztahů.

ametyst: Ametyst je kámen strážných andělů. Slouží pro ochranu a komunikaci s andělem strážným. Slouží při nespavosti, vyhání noční můry. Používá se na věrnost ve vztahu. Slouží jako podpůrný kámen při závislostech. Přikládá se na abscesy.

další informace: Každý kousek je originální, může se lišit odstínem barvy, neboť ani minerály stejného druhu nemají stejný odstín. 

90,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy