Jaspis obrázkový

Ručně vyráběné kyvadlo – vybírám vždy nejkvalitnější minerály pro kyvadla, kdy se následně brousí do tvaru a sestavují tak, aby měla tu nejlepší kvalitu a dobře sloužila.

SLOŽENÍ:

Tělo kyvadla: jaspis obrázkový

Typ minerálu:přírodní

Velikost minerálu:cca 2,2 cm

Kulička na konci kyvadla– jaspis obrázkový

Typ minerálu:přírodní

Velikost minerálu:6 mm

Řetízek: bižuterní kov

Délka řetízku: dle objednávky, jinak kolem 15 – 20 cm

DALŠÍ INFORMACE:

· Na řetízek kyvadla lze také poskládat čakrové minerály (foto najdete u kyvadla čakrového)

· Kyvadla jsou již vyrobená, každé kyvadlo je originál, může se lišit odstínem, jelikož i každý minerál je jedinečný (nenaleznete 2 stejné minerály, vždy se liší odstínem nebo kresbou)

· V případě, že byste si chtěli kyvadlo vybrat osobně, můžete se za mnou zastavit na akcích, na které jezdím (viz rubrika "jarmarky a poutě"), nebo si domluvit schůzku a vyzkoušet si ho osobně. Pokud jste z daleka, kyvadla balím tak, aby se předešlo poškození – v tom případě si do poznámky napište slovo: PREZENTACE, a můžeme se spojit po skypu nebo whatsappu s kamerou, kde Vám kyvadla z Vámi žádaného minerálu ukážu ze všech stran a vyberete si to, které se Vám bude líbit nejvíce. Pokud byste chtěli zaslat kyvadlo bez prezentace, nemusíte do poznámky psát nic, pak Vám bude kyvadlo vybráno.

· Kyvadlo můžete také zavěsit do prostoru, pokud ho chcete používat pro jeho účinky.

· Kyvadlo slouží především pro používání, ale samozřejmě i minerál hraje svou roli, tedy zde jsou uvedeny účinky minerálů tak, jak s ním mám zkušenosti já nebo mí klienti či zákazníci.

· Účinky minerálu: Jaspis obrázkový podporuje imunitní systém, posiluje ho. Otevírá vzpomínky do minulosti, pokud si nedokážeme na něco vzpomenout. Používá se jako průvodce na další cestě životem, pokud se rozhodneme ukončit nějakou etapu života a vydat se jinou cestou.

170,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy