kominíček

handmade

Výška cca: 9,4 cm

Hmotnost cca: 117 g

doba hoření: cca 1 hodina (záleží na energii, která svíčku u vás doma obklopuje, pro spoustě negativní energie v prostoru hoří déle a čistí tuto energii)

vyrobeno: Česká republika

info:

  • Plnobarevná svíčka je probarvená voskem v jedné zvolené barvě. Můžete vybírat ze škály barev a odstínů od bílé až po černou - barvu si vyberte při objednávce.

· Malovaná svíčka má základ z bílého vosku, malována je akrylovými barvami, které jsou určeny přímo na svíčky.

  • Včelí vosk - tato svíčka je medově žlutá, nijak se nepřibarvuje

Každá svíčka je vyráběna ručně.

Svíčka používá se také na čtení ze zbylého vosku, v tomto složení vám vosku zbude dosti, aby vám také předal svůj vzkaz (nelze z malované svíčky).

materiál:

  • plnobarevná svíčka: pravý včelí vosk (9 %), palmový vosk (45%), palmový olej (23%), parafín (23%)

· malovaná svíčka: pravý včelí vosk (20%), palmový olej (40%), parafín (40%), akrylové barvy na svíčky (na toto složení se lépe maluje)

  • svíčka ze včelího vosku: 98% pravý včelí vosk, 1% parafín a 1% palmový olej (parafín a olej se přidává pro lepší hoření - 100% včelí vosk knot dusí)

doporučení: svíčku položte na talířek, podlijte trochou vody - nenechávejte bez dozoru - zajistěte dostatečné větrání (stačí ventilačka) - nedávejte blízko spotřebičů, záclon a jiných tkanin, nevystavujte teplu a slunečnímu záření. Děti nenechávejte samotné u hořící svíčky. Bezpečnostní doporučení obdržíte v balíčku se svíčkou (svíčkami).

Zvolte si variantu:

Cena od 120,00 Kč