sardonyx

typ minerálu: přírodní

tvar: nepravidelný

zvolte si velikost (všechny velikosti nemusí být dostupné):

S = 1 - 1,5 cm

M = 1,5 - 2,5 cm

L = 2,5 - 3 cm

XL = 3 - 4 cm

XXL = 4 - 5 cm

Jumbo = 5 - 8 cm

úprava: tromlování

broušení do tvaru: ne

povrch: lesklý

účinky minerálu:Sardonyx je kamenem ochranným, s ním získáte víru v sebe sama.

V dávných dobách i v dnešní uspěchané době je to velice prospěšný, a vyhledávaný kámen. Řadí se mezi acháty, krásná hnědá barva tohoto kamene střídá barvu bílou, v dokonalé harmonii a vyvážení.

Jeho uplatnění je velice rozsáhlé, používá se zejména při léčení depresí. Je to nádherný kámen pro oko i pro mysl, uklidňuje mysl a odbourává schopnost sebekontroly, kdy si člověk více věří a mnohem více ve svém životě dokáže.

Také dokáže ochránit svého nositele před všelijakými nástrahami. Člověk, který hledá svůj smysl života, by ho mohl velice dobře využít. Stačí nosit ho při sobě a ani na noc ho neodkládat, ale uložit si ho pod levou stranu polštáře.

Tento kámen má však další skvělé vlastnosti, jako je čestné jednání nositele. Pokud byste chtěli docílit čestného jednání u jiného člověka, museli byste mu tento kámen věnovat, nebo ho uložit v blízkosti jeho fotografie. Přes ni může tento kámen také dobře působit.

V lásce je tento kámen neocenitelným pomocníkem, neboť přináší do vztahu velké štěstí. S tímto kamenem odplouvají nepokoje a hádky. Při uložení do ložnice bude ochraňovat také intimitu vašeho vztahu.

Pokud zavěsíte ho na kliku u vchodových dveří do bytu či domu, ochraňuje váš byt či dům před zloději.

Jak vidíte, rozmanitost tohoto svatého kamene je opravdu velká. Určitě by v žádné sbírce neměl chybět. A propo, při vložení do peněženky zlepšuje osud a po čase přitahuje také finance.

Očista sardonyxu: Opláchněte ho pod tekoucí vodou, ani teplou, ani studenou, a položte ho přes den na parapet, kde dopadá vycházející slunce ve dnech Novu. Pokud nemáte své okno na východ a nemůžete tedy toto praktikovat, pak doporučuji položit ho alespoň na 3 hodiny na drúzu ametystu. Ten ho očistí a opět ho budete mít připravený k použití.

Každý kámen je originál, balený s láskou

Zvolte si variantu:

Cena od 45,00 Kč