pár slov


Dovolte mi pár slov, co bych Vám chtěla říci, než se začtete do těchto andělských stránek. Vždy vše, co Vám budu chtít sdělit, najdete zde. Tak tedy:

✵ Nejprve začnu poděkováním. Velice mě těší, že spolu procházíme vším, co Vás v životě potká. Děkuji moc za důvěru, kterou ve mně vkládáte, vždy se snažím Vás nezklamat. S mnohými z Vás si jen píšeme, jak plyne Váš život a jsem velice ráda za každého z Vás, kdo dojde svého štěstí. Také děkuji za fotečky miminek, mnohdy k nim byla velice dlouhá cesta, a já jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí cesty k tomuto zázraku. 

 ✵ Tím se dostáváme k současné situaci, se kterou se všichni potýkáme, a to je zdražování. Já bych naopak chtěla Vám všem trošku ulehčit alespoň na nějakou dobu, proto jsem zvolila formu akce, která trvá až do konce prázdnin, kdy určitě zdražovat nebudu a navíc vše si můžete do konce prázdnin objednat se slevou. I množstevní slevy stále platí, i když jsem se snažila vše zlevnit na únosnou mez, tedy od 3001 kč získáte ještě nějakou slevičku navíc, jak jste byli zvyklí - na tom nic měnit nechci. Jsem moc ráda, že toto velice kladně přijímáte, vidím to na Vašich objednávkách, které neubývají, ale naopak rapidně přibývají. Já Vám všem za to ještě jednou moc děkuji.

Moc ráda pro Vás připravuji zboží, je pravda, že ho moc tady zatím není, ale to proto, že pro Vás objednávám stále nové, protože staré je již pryč, a nechci mít u každé položky název "vyprodáno". Spolupracuji se třemi velkoobchody, co se týká minerálů a dalších věciček z léčivých i syntetických kamenů, do náramků snažím se objednávat nejen přívěsky z kovu, ale také ze stříbra a pozlaceného stříbra, tedy náramky sestavuji vždy po objednávce na přání, což také hojně využíváte. Věřím, že opět budu moci sem náramky zařadit, už jsem objednala více než 100 různých minerálů, a v současné době se nabídka připravuje. Nejen tedy ze sekaných minerálů, ale také z minerálů broušených do kuliček a srdíček. Naleznete postupně tedy vždy něco nového, ale musíte mi dát čas, protože spoustu toho je něco, co jste tu nikdy neměli, musí se vyrobit, nafotit, popsat a nacenit, a to nějakou dobu samozřejmě trvá. Vše, co nabízím, je objednáváno, vyráběno i baleno s láskou. 

Moc také děkuji všem, kteří se stali součástí naší velké rodinky, a stali se členové klubu andělů naděje. Poplatek za členství je jednorázové (1500 kč), a má neomezenou dobu. Pokud tedy bude existovat klub, nikdo Vám členství nezruší. Díky členství můžete využívat nejen zvýhodněných cen, ale také číst knihy, které pro Vás píšu, stejně jako články a povídání o andílcích, duších, a podobně. V současné době se vše upravuje tak, aby to pro Vás bylo co nejpříjemnější a našli jste hned, co hledáte, proto také v současné době nemusíte vše vidět a najít. Každou neděli však najdete něco nového, i starého, tak mějte chvíli strpení. 

Pokud máte nějaký námět na stránky, služby nebo zboží, můžete mi napsat na email: angeldenca@email.cz , budu moc ráda, protože si přeji, abyste se tu cítili co nejpříjemněji. Každému námětu věnuji pozornost.

Pracovní dobu upravuji tak, abych mohla vyhovět většině z Vás, a také, aby to bylo pro mě přijatelné, a to takto:

PONDĚLÍ - PÁTEK

8.00 - 10.00 hodin - pouze osobní setkání

10.00 - 17.00 hodin - pro výklady, služby on-line a emalem, zboží

SOBOTA - VOLNO

V sobotu je šabat, den, kdy Bůh odpočíval po své práci, proto i já odpočívám, věnuji se rodině, přátelům, zvířátkům. Jednu sobotu v měsíci také pořádám setkání s lidičkami s roztroušenou sklerózou, kdy grilujeme, výletujeme, vyměňujeme si zkušenosti a tak podobně. 

NEDĚLE - KLUB ANDĚLŮ NADĚJE

V neděli sestavuji příběhy a články nejen z Vašich námětů, ale také ze své vlastní zkušenosti. Pracuji i na další knize, kterou bych ráda dokončila před Vánoci. Večer od 8 do 9 hodin předávám Vaše přáníčka, která si píšete do rubriky "strom přání". Tímto bych také ráda poděkovala všem, kteří přispívají také na svíčku pálenou při přáníčku, moc si toho vážím, a tyto penízky putují na dobročinné účely. 

Jistě jste si všimli, že i výklady a služby lze objednat přes eshop. Je to výhoda nejen pro Vás, ale také pro mě. Nemusím tak dlouho vyhledávat v emailech, kterých chodí denně kolem 100. Samozřejmě můžete vše objednat tak, jak jste zvyklí, tedy telefonicky (728894181), po whatsappu (+420728894181) nebo emailem (angeldenca@email.cz).