poháry: čtyřka

Nuda bude provázet tento měsíc. Nebude vás nic naplňovat, nebude vás nic bavit. Nejraději byste si zalezli pod deku a vylezli až zítra ráno. Máte ale povinnosti, a víte to. Budete se muset přemoci a něco dělat. Nejste spokojeni sami se sebou, ani s ostatními členy rodiny. Nemáte žádnou motivaci k práci, ani ke komunikaci. Ale o samotě zůstat nechcete. Budou vás sužovat špatné myšlenky, budete myslet na nejhorší. Také se nebudete chtít podřizovat, veškeré prosby budete chápat jako rozkaz, a budete se proti tomu bránit. Pak budete zklamaní, tento pocit je však jen uvnitř vás samotných. Budete nedůvěřiví ke všem a všemu. Žádné novoty nestrpíte.

Šance, která se vám naskytne, vyjde naprázdno. Sny, které byste rádi uskutečnili, zůstanou prozatím jen snem. Nebudete vidět možnosti, které se otvírají. Samota je pro tebe to nejlepší řešení, jen byste otrávili lidi okolo sebe, kterým na vás záleží. V žádném případě se nelitujte, nemělo by to smysl.

Rozzlobí vás každá maličkost. Zkuste držet své nervy na uzdě, jinak si přivodíte zdravotní komplikace.

Váš partner se o vás tento měsíc nezajímá, tráví většinu času s novinami nebo u počítače. Jediné, čím byste ho mohli dovést ke komunikaci, je jídlo a teplá postel. V posteli bude chtít být sám, ze sexu nic nebude. V případě návratu partnera jednat nebudete chtít, cítíte se pod psa, a jen byste ho opět od sebe odehnali. Pokud partnera nemáte, mrzí vás to. Nyní s tím však nic neuděláte, a to vás možná dožene k depresi.

Studium vás nebaví, nejraději byste ani neposlouchali vyučujícího. Při zkoušení dopadnete špatně, nemáte chuť odpovídat. Pokud vás čeká důležitá zkouška, neuspějete. Ani kamarádi vás nerozveselí, maximálně dosáhnete jejich nepřátelství. Nemusíte se k nim chovat jako ke smetí, chtějí vás jen rozveselit. Řekněte jim, že nemáte náladu, oni to pochopí.

V zaměstnání bude méně práce, vše budete mít hotové dříve a nebude co dělat. Svou nespokojenost s výkony ostatních či z rozhodnutí nadřízeného dáte najevo. Pokud zaměstnání nemáte, štve vás to, ale nic s tím neuděláte.

V podnikání se vám také příliš dařit nebude, můžete relaxovat.

Peníze se utratí rychle, a vy začnete přemýšlet, kde vzít další. Máte okolo sebe negativní energii, která zabrání přísunu peněz. Možná budete muset zainvestovat do náhlé opravy v domácnosti, spotřebičů, nebo do toho, co vlastníte.