poháry: devítka

Nastává měsíc splněných přání. Přejte si cokoliv, vše se vám splní. Veškerá přání se zhmotňují, dejte proto dobrý pozor na to, co si přejete. Nepřejte nikomu nic zlého, spíše naopak, i když vás to bolí. Možná máte sen podívat se na krásná místa, která jste doposud nenavštívila. Tento měsíc je na to jako stvořený. Vezmi s sebou své milované, ať se také pokochají krásami tohoto místa.

V bydlení nastanou velké změny, kdy se vám splní sen. Vybírejte pečlivě, ať neuděláte chybu. Návrat již nebude možný.

Nebudete se muset zaobírat svým zdravím, vše bude v pořádku. Možná byste mohli pít více bylinných čajů, které vám udělají dobře. Sníst můžete cokoliv, dopřejte si i to, co byste konzumovat neměli. Ani se svou váhou si nemusíte dělat starosti, budete mít dostatek pohybu. Máte tajná přání, která si říkají o to, aby byla zrealizována. Jsou to zdánlivě neuskutečnitelné věci, ale vaše trpělivost se vyplatí. Jděte za jejich uskutečněním, i když vás od toho ostatní budou zrazovat. Existují lidé, kteří vám přejí úspěch, přejte tedy to samé těmto lidem také.

Budete myslet na konkrétní osobu, kterou jste již dlouho neviděli, a čím intenzivněji na ni budete myslet, tím spíše ji co nejdříve uvidíte. Již brzy na ni získáte kontakt, a pozvete ji na návštěvu. Také tato osoba na vás neustále myslí. Nenuťte jí své názory, nebo ji opět ztratíte.

Každému nebezpečí se vyhnete, vaše obavy jsou zbytečné. Udělejte si čas na své přátele, nevymlouvejte se na nedostatek času. Možná vám učiní lákavou nabídku, kterou nebudete moci odmítnout. Konkurence se bát nemusíte, ani svých nepřátel. Budou velice slabí, nemohou vás v žádném případě ohrozit. Budete postaveni před rozhodnutí, které nebudete moci odkládat. Rozhodnete se správně, dejte proto na první myšlenku, která vám projde hlavou. Žádná velká ztráta vám nyní nehrozí, naopak mnohé získáte.

Budete všemi milováni, žádné trápení v lásce by se nemělo objevit. Milujete člověka, který vám dá také svou lásku najevo. Užívejte si proto jeho pozornosti, a nezapomeňte ji oplácet.

Můžete také začít uvažovat o studiu, jistě vás napadne obor, kterému byste se do budoucna mohli věnovat. Popřípadě zkuste rozvinout svou dosavadní práci o tento obor.

Doma bude vše v pořádku, s rodinnými příslušníky budete vycházet v dobrém. Vyslechnou si i nejednu vaši radu, bez komentáře a nesouhlasu.

O peníze se bát nemusíte, tento měsíc jich budete mít dostatek.

Vaše práce vás bude naplňovat, budete mít mnoho práce, vše dokončíte v termínu.