poháry: dvojka

Vaše zamilovanost je úžasná. Milujete nejen lidi, ale také zvířata. Možná jste pomysleli na dalšího člena rodiny, tak proč byste si nepořídila zvířátko. Bude se u vás cítit v bezpečí, a vy budete šťastní, jelikož se budete cítit potřební. Vaší dobrou náladu nic nezkazí, doma ani v zaměstnání. Naskytne se příležitost uzavřít smlouvu, která bude výhodná do budoucna. Tato smlouva vám přinese spokojenost po finanční stránce.

S přáteli i rodinou si rozumíte. Špatné vztahy se vyřeší, budou zapomenuty. Nebudete se chtít již více hádat, budete se snažit vše urovnat, i kdyby to nebyla vaše chyba, která tento stav způsobila. Můžete také potkat člověka, se kterým již dlouho v kontaktu nejste, ale často na něj myslíte.

Zdraví by mělo být v pořádku, pokud jste nemocní, váš zdravotní stav se zlepší. V případě lehčí nemoci čekejte uzdravení. Touží po vás nejeden člověk Můžete vyrazit na rande, ale také na nevinnou schůzku. Pokud o tohoto člověka nestojíte, řekněte mu to rovnou. Nový vztah na vás čeká, tak si ho nenechte proklouznout mezi prsty. V partnerství je cítit láska, pokud vás váš partner ještě nepožádal o ruku, mohl by tak učinit. Zamilovanost mu rozhodně nechybí, stejně jako vám. Večeře při svíčkách by byla to pravé pro navození atmosféry na nadcházející noci, na které budete oba dlouho vzpomínat.

Studium vás bude bavit, budete se učit s láskou, a mnohé se naučíte. Pokud zahajujete studium právě nyní, vaše celé studium proběhne bez komplikací. Také můžete studovat samostudiem, i zde máte možnost se mnohému naučit. Pokud vám nějaký předmět dělá potíže, podívejte se na něj, a zjistíte, že zase tak těžký není. Pokud jste bez zaměstnání, poptejte se. Uspějete, podepíšete smlouvu, a můžete začít pracovat. Bez konkurzů, bez čekání. Využijete všech možností, abyste toto místo dostali. V podnikání můžete využít spolupráce člověka, který vašemu oboru rozumí, a dovede váš podnik ke spokojenosti. V zaměstnání se vám bude dařit, práce vám půjde pěkně od ruky.

Své peníze investujte, nenechte je ležet ladem. V případě dluhů dnešek odstartuje jejich splacení. Také můžete investovat do nemovitosti, či do svých koníčků.