poháry: král

Spousta lidí vám bude radit, jak se máte chovat. Vy to však víte lépe než oni. Můžete si jejich názor vyslechnout, ale stejně si uděláte, co budete chtít sami. Některé rady budou dobře míněné, měli byste je alespoň zvážit. Žádný problém není tak velký, aby se nedal řešit.

Také na mnohá řešení přijdete, udělejte, co cítíte vnitřně, nepřemýšlejte a nepochybujte, pokud to přinese užitek nejen vám, a nikomu to neublíží. Jakmile začnete problém rozebírat z více stran, k žádnému kroku se neodhodláte. Také vaši přátelé mají mnoho starostí, mohli byste jim poradit, jak se mají co nejlépe zachovat, aby byl dopad jednání co nejmenší.

Setkáte se s člověkem citlivým, neměli byste ho od sebe odhánět, bolelo by ho to. Přátelí se s každým, koho má ve své blízkosti. Je spolehlivý, proto mu můžete svěřit něco, na co si sami netroufnete. Jeho vzdělání je vysoké, ví, jak se chovat ve společnosti, nedělá mu to žádné problémy. Také vás má rád. Věnujte se hudbě nebo duchovní oblasti. Tyto obory jsou vám nakloněny, dokážete v tomto směru mnohé. Můžete se také odebrat do říše snění, vaše sny dojdou naplnění. Také se věnujte meditaci.

Zdravotní stav by měl být v pořádku, v případě potíží přijde ustálení dlouhodobé nemoci, či vyléčení krátkodobé nemoci.

V partnerství toužíte po lásce. Zažijete krásné intimní chvíle s člověkem, kterého milujete. Někdy se vám ale lásky v partnerství nedostává, váš partner všechny city ničí. Pak se možná uchýlíte do náruče člověka, který po vás touží. Pokud partnera nemáte, potkáš člověka vzdělaného, milého a příjemného. Bude to láska na první pohled. Nic neuspěchejte, do ničeho tohoto člověka netlačte. Jen tak prožijete dlouhý, trvalý vztah. Pokud stojíte o návrat partnera, je tomu nakloněn také on. Zkuste se s ním sejít, nebo mu jen pošlete zprávu.

Ve škole se není čeho bát, máte tam mnohem více přátel, než si myslíte. Také učení vám půjde snadno, nějak ho řešit nebudete a ani nemusíte.

V zaměstnání si dejte pozor na flirt s nadřízeným, jinak se s ním zapletete. Touží po vás, vnímá vás jako skvělého člověka, tak na to buďte opatrní. Pracovat se vám bude dobře. Také podnikání vám půjde více než dobře. Pokud zaměstnání nemáte, poohlédněte se po práci, kterou byste mohli milovat. Taková práce ve vašem okolí skutečně je, tak nezahálejte doma, a něco pro to udělejte.

Finance jsou na dobré cestě, čekejte zvýšení svých finančních prostředků.