poháry: královna

Láska, porozumění, a pozitivní energie z vás sálá na dálku. Svou dobrou náladou nakazíte kdekoho. Dokonce lidé, se kterými jste si nepadli do noty, změní svůj názor na vás. Možná vás pozdraví někdo, kdo to do této doby považoval za ponižující. Novým věcem jste nakloněni, není nic, do čeho byste se nevrhli s nadšením. Tento měsíc se o vás budou lidé zajímat více než kdy jindy, mohli byste se zviditelnit pro širší veřejnost. Proto si dejte pozor na své chování, malá chyba by mohla znamenat velkou komplikaci ve vašem životě. Pokud budete stát před rozhodnutím, klidně volte podle svého srdce. Právě srdeční záležitost je třeba vyřešit, tak s tím neotálejte. Tajemství jsou u vás v naprostém bezpečí. Nyní se o ně s nikým nepodělíte. Nezneužijete důvěry, která vám byla dána.

Zdraví byste měli mít v pořádku, v případě nemoci čekejte zlepšení či dokonce vyléčení.

V partnerství je pro vás velice důležitá láska a porozumění. Jste sice rozdílní, ale žádné naschvály si dělat nebudete. Je na čase hodit všechna milostná trápení za hlavu a užívat si. Pokud partnera nemáte, vaše srdce bude otevřené novému vztahu. Je zde nebezpečí naivity, proto si svého budoucího partnera pořádně prověřte, ať nejste později zklamaní. Pokud toužíte po partnerovi, který vás opustil, můžete se pokusit ho získat zpět. Ani magie nebude k zahození.

Ve škole budete excelovat. Spolužáci z vás nespustí oči. Také kantoři budou shovívavější. Učení vám půjde samo od sebe, ani se nebudete muset příliš snažit. Ohodnocení bude zodpovídat vašim znalostem.

V práci čekejte úlevy, nebudete se muset tolik honit. Budete chtít dělat spoustu věcí, vrhnete se do práce s nadšením. Také budete přemýšlet o svém budoucím postavení. Podnikání vám půjde skvěle, nevyskytnou se žádné překážky na cestě za úspěchem. Pokud práci nemáte, mohli byste se obrátit na ženu, která vám poradí, kde práci hledat.

Finanční oblast je více než dobrá. Zisky můžete očekávat v oblasti zdraví, estetiky a esoteriky. Jen dejte pozor na přílišné utrácení.