poháry: rytíř

 Tento měsíc je ve znamení přátelství. Pokud vyrazíš ven, potkáte mnoho nových lidí, se kterými se budete dobře bavit. Přátelství je pro vás hodně důležité, proto na své přátele nezapomínejte. Někteří lidé vám spíše důvěřovat nebudou, ale je to jen tím, že nedokážou otevřít svá srdce tak jako vy.

Láska z vás vyzařuje, jediné, co nesnesete, jsou lži a podvody. Řeknete každému, co si myslíte, nikomu nebudete nic skrývat. Některým lidem se to možná líbit nebude. O radu vás požádá kamarád, nebo někdo, koho zatím neznáte. Budete ochotni mu tuto radu poskytnout, nahlédnete do samého nitra problému. Řešení má před sebou, jen ho nevidí. A na vás bude otevřít mu oči, ukázat mu možnou cestu ven z tohoto problému. Vaše vědomí je otevřené, poznáte spoustu věcí, o kterých jste donedávna neměli ani ponětí. Pozvání na návštěvu rozhodně neodmítejte, nyní se to nesluší. Udělejte si alespoň hodinku čas, vždyť si také potřebujete odpočinout, odreagovat se. Plán, který se vám zrodil v hlavě, vám pomůže uskutečnit člověk více než povolaný. Svěřte se do jeho rukou a nebudete litovat. Obdržíte balíček, dopis či SMS. Toto vás velmi potěší, zvláště když se jedná o zásilku či zprávu od člověka, na kterém vám záleží.

Nový přírůstek na sebe nenechá dlouho čekat, může to být miminko, zvířátko nebo také květina. Věnujte se mu s péčí a láskou, jednoho dne se vám za to odmění svou oddaností. V případě milostného trojúhelníku hrajete důležitou úlohu. Jste zde na prvním místě, ta druhá nebo druhý není již pro vašeho partnera tak důležitá, aby se s ní chtěl i nadále zabývat. Váš partner má velkou fantazii, oceníte to zejména při intimních chvílích, na které jen tak nezapomenete. Pokud jste bez partnera, bláznivě se zamilujete, bez ohledu na věk či etiku. Bude to láska na první pohled, láska opětovaná. Váš partner je ochoten splnit vám jakékoliv přání. Miluje vás a cítí, že vy milujete jeho. Pokud vztah v poslední době nebyl ideální, dočkáte se zaslouženého odpočinku.

Pokud jste nezaměstnaní, objeví se nová pracovní možnost. K této práci tíhnete, proto ji zřejmě také přijmete. V zaměstnání bude panovat dobrá atmosféra, práce vám půjde od ruky, ani si nevšimnete, jak ten čas letí.

Peníze k vám již míří, stačí se jen dívat kolem sebe, jistě přijdete na způsob, jak zvýšit svůj životní standard.