poradna zdarma


Položte dotaz (skrze formulář níže - jiným způsobem NE!!!) a budete zařazeni pod číslo, které obdržíte na email. Dotazy, ani jiné údaje zde neuvedu z hlediska diskrétnosti, jen odpověď pod příslušné číslo. Neposílejte dotazy typu (co mě čeká a nemine), prosím jen dotazy týkající se určitého problému. Pokud pošlete v dotazu podotázky, bude odpovězeno vždy na první otázku. Jelikož se jedná o poradnu ZDARMA, nelze uplatnit nárok na přednostní vyřízení.

Na dotazy jsem vymezila čas od 13 do 14 hodin každý pátek, tedy odpovím na cca 5 -10 dotazů.

5) 20. 2. 2023 - závislost

Jsi na hraně, kdy přestat se závislostí toužíš, ale neumíš si cigaretu zcela odepřít. Zvolila jsi však správnou metodu, která ti v tom pomůže. Nejsou to ústa, která lační po cigaretě, jsou to tvé ruce, které prohlubují propast mezi čistotou a dýmem. 

4) 20. 2. 2023 - podnikání

Produkt první přinese obavy, je to něco zcela nového, neokoukaného, zákazníci nejprve musí si zvyknout. Na druhou stranu najdou se lidé, kteří koupí výrobek tvůj jako první a velice pochvalovat si ho budou. Druhý produkt, který nejen v hlavě máš, zažije velký úspěch. Tohoto produktu budeš nejen nyní vyrábět mnoho ke spokojenosti těch, kdož koupí si ho a radost z něj budou mít. 

3) 20. 2. 2023 - zaměstnání

Nastává období 10 měsíců překážek, které ukážou, zda firma zvedne se a začne prosperovat, nebo padne. Na pomoc přichází člověk, který v této době netouží investovat do firmy, která je na hranici propadu, avšak o slovo se přihlásí právě v průběhu těchto 10 měsíců, kdy změní se nejen majitel firmy, ale také vedení. Firma se poté pomalu pozvedne a začne prosperovat. 

2) 20. 2. 2023 - vztahy

Dcera tvá žije svůj vlastní život, do kterého patříš pouze vzdáleně. Nemá potřebu s tebou jakkoliv komunikovat, prozatím. Tvá mysl zaměstnává se myšlenkami, co udělala jsi špatně, však věz, nic špatně jsi neudělala, jen každá z vás má jiný názor na život. Až sama stane se matkou, pochopí i výchovu tvou a najde k tobě cesty zpět. 

1) 20. 2. 2023 - podnikání

Vydala jste se na složitou cestu, však ještě nejste zdaleka ani v půli, mnoho nápadů přijde postupně a vy své podnikání ještě více rozvinete. Je však důležité uvědomit si, co již neslouží tak, jak by mělo, co Vám radost nedělá, a od tohoto se oprostit. Tím vznikne místo pro něco, co přichází do Vašeho podnikání.