předmluva


Tato kniha byla napsána pro všechny li di, kteří chtějí mít v životě štěstí, lásku a prosperitu. Někdy jsme obklopeni negativní energií, která nám v úspěchu a štěstí brání. Přivolat energii můžete jednoduše.

Jak pracovat s touto knihou?

Najděte si nejprve negativní energii, kterou máte u sebe (měla by vystihovat to, co právě zažíváte). Namalujte si ji podle předlohy, posvěťte všemi živly (protáhněte nad plamenem svíce, očistěte nad vonnou tyčinkou, pokropte maličko svěcenou vodou a položte na noc na zeminu nebo křišťál). Vezměte Vámi namalovanou mandalku a položte na ni levou ruku a představte si, jak vaše energie vplouvá do Vámi namalované mandalky. Jakmile budete cítit, že jste bez energie, postupujte s pozitivní energií následovně.

Najděte si pozitivní energii, kterou byste chtěli mít, kterou byste chtěli být obklopeni. Namalujte si ji podle předlohy, posvěťte všemi živly (protáhněte nad plamenem svíce, očistěte nad vonnou tyčinkou, pokropte maličko svěcenou vodou a položte na noc na zeminu nebo křišťál). Vezměte Vámi namalovanou mandalku a položte na ni pravou ruku a představte si, jak energie z mandalky vplouvá do Vás. Jakmile budete cítit, že jste energii načerpali, položte opět tuto mandalku na zeminu nebo křišťál, aby se dobila.

Energii můžete používat vždy, když budete cítit, že Vám ubývá.

Tato kniha je tedy rozdělena do dvou částí, první částí je pozitivní energie, druhá část obsahuje negativní energie.

Pozitivních i negativních energií je zde stejný počet, tedy 53. Máte tedy k dispozici 106 energií.

Přeji Vám krásný život plný pozitivních energií.

Angel Denča - Váš duchovní průvodce