přeměna kamene

Je to zajímavý příběh, a už jsem se několikrát setkala, že lidičky, kteří si u mě vybrali kamínek, změnil se jim na jiný, nebo dostal nádech jiného odstínu.

Tentokrát budu vyprávět příběh velké křišťálové drúzy, která bývala průzračně bílá a místy průhledná. Tento kámen dostal ode mě človíček, který měl zamořený dům nejen duchy a negativní energií. V jeho domě bylo zlo, jaké si jen těžko člověk dokáže představit. Sídlilo v zrcadle v koupelně a občas vycházelo, aby trápilo obyvatele domu.

Při čištění se toto zlo ukázalo v pravém světle, a protože zlé bytosti nemají rádi křišťál (což je docela zajímavé, člověk by řekl, je to obyčejný kámen, ale pokud je ponořen do svěcené vody a umístěn přesně do centra zla, zlo v jeho přítomnosti být nemůže), použila jsem velkou drúzu křišťálu.

Na tomto nebylo by asi nic zvláštního, používám křišťál velice často, pokud chodím čistit domy od duchů, zla, nebo jen negativní energie. Zvláštní je až příběh tohoto křišťálu v propojení s jeho novým majitelem.

Nutno podotknout, že křišťál splnil svůj účel, zlo bylo zapuzeno a zamezila se mu jakákoliv jiná cesta, a křišťál mohl být přemístěn kamkoliv.

Človíček, pro kterého jsem toto čistila, má však smůlu v lásce, smůlu na ženy. Buď je sám, nebo si najde ženu ne právě pro sebe vhodnou, některé jsou zlé, jiné baží jen po majetku. Byla mu však přislíbena vhodná partnerka, a přesně v tu noc se kámen začal měnit. Jeho podobu vidíte nyní na fotografii. Zrůžověl a stává se z něj spíše růženín, než horský křišťál. To proto, že láska je to, co potřebuje nyní být chráněno, co tento človíček potřebuje nyní ve svém životě.

Je to zvláštní úkaz, který nenastává tak často. Stává se, když položíte růženín na okno a vystavujete ho slunečním paprskům, že zesvětlá, ale z křišťálu stává se růženín skutečně jen v případě, že přichází do vašeho života ten pravý partner pro život, nebo je na příchod připravován.