připravuje se pro Vás


výklady a služby

Výklady a služby sestavuji většinou z požadavků klientů mých milých, tedy Vás všech. Nedávám do nabídky však vše, jen to, co by bylo prospěšné pro ostatní lidičky, nebo v čem se vaše přání setkávají. Většinou přidávám nové služby a výklady jednou za čtvrt roku. Nové výklady a služby připravuji na říjen léta Páně 2022. Pokud byste měli nějaký pozitivní námět, budu ráda. 


zboží

naskladněno mnoho léčivých kamenů do náramků broušených do kuliček - od achátu po záhnědu - již brzy v nabídce
naskladněno mnoho léčivých kamenů do náramků broušených do kuliček - od achátu po záhnědu - již brzy v nabídce


Jelikož jde zboží většinou hodně dobře na odbyt, využívám Vaše přání, a to nejen před Vánoci, a vymýšlím do nabídky vždy něco nového. Nejraději mám léčivé kameny a výrobky z nich, figurky, pyramidky, a proto připravuji do nabídky z tohoto artiklu nejvíce variant.

Těšit se samozřejmě můžete také na ručně vyrobené svíčky, lapače snů, čarodějnický artikl, jako jsou poháry, košťátka, vonné tyčinky, tekuté dýmy a další. Dále připravuji také šperky, svícny a figurky andílků. 

Nabídka se bude průběžně doplňovat, nejvíce krásných věciček najdete od října léta Páně 2022, kdy najdete také Vánoční balíčky, které si samozřejmě, jako každý rok, můžete sami sestavit. 


povídání o andílcích, dušičkách i všem, co Vás zajímá

Pro mé klienty připravuji mnoho nového povídání, většinou na Vaše přání nebo témata, o které si píšete. Nová povídání budou k dispozici pouze pro mé klienty a členy klubu.