Reference


Jsem si přál, splnilo se mi to, a zjistil jsem, že na to nemám. Po další poradě jsem zkusil do toho jít a dneska vůbec nelituju. Moc děkuju, vůbec bych si sám netroufal.

Martin S.

Pro mě je těžké hodnotit, i když jsem spokojená. Já totiž nemůžu najít vůbec správný slova. Jedna věc se mi zatím nesplnila, ale i kdyby se nesplnila, tak jsem spokojená. 

Nika U.

Jednou větou - jste anděl nejenom pro mě, ale pro celou naší rodinu už spoustu let. Kamarádce jste sice nesedla, ale my na vás nedáme dopustit. Asi jste si nesedli energiema.

Lenka S.

Jméno firmy

Ještě zkušenost teda nemám, ale už jsem objednaná. Asi musím pochválit jednu věc, u jiných čekám dlouho, než mi odpoví a vy jste mi vzala telefon i pozdě večer, už po vaší pracovní době. Toho si moc cením a vůbec nelituji, že jsem se u vás objednala, protože jste moc příjemná, aspoň po hlase. Uvidím, až mi vyložíte, určitě zkušenost ještě napíšu. 

Hana H.

Já zatím nevím, ale bylo to moc příjemné, dodala jste mi energii a vrátila i úsměv. Kdyby se mi splnila jen půlka, budu šťastná. Určitě jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí. 

Monika P.

Moc ráda se na Vás obracím, i když to dlouhé čekání je někdy vražedný. Jako chápu, že nejsem jediná. Ale zase, když něco malého potřebuji hodně brzy, uděláte si na mě čas vždycky. Za to moc děkuji.

Jana N.

Využívám služeb už hodně let, a zatím jsem moc spokojená. Poslední 2 roky i se svíčkama, krásně od vás voní. A taky vždycky dostanu nějaký dáreček, to mě fakt vždycky moc potěší.

Danka L.

Já vlastně nevím, jestli jsem spokojená nebo nespokojená. Všechno nakonec vede k dobrýmu, i když váš výklad pro mě vůbec pozitivní nebyl. Asi se s tím musím nějak popasovat, spíš tajně doufám, že se nevyplní. Ale to ukáže až čas. Na druhou stranu, ať to dopadne jakkoliv, vás opět vyhledám. Dokážete i přes negativní věštbu najít cesty, jak z toho ven. A to bylo z celého výkladu pro mě hodně pozitivní.  A teď už je to jenom v mých rukách.

Zuzka B.

Vždycky se těším na novinky, rád zkouším nové věci, a už se nemůžu dočkat nových náramků.

Radek S.

Moc jsem některým věcem ve výkladu nevěřila, zvláště těhotenství, ale musím vám napsat tu krásnou zprávu, že se fakt povedlo po výměně chlapa, jak jste říkala.

Hana W.

Jméno firmy

Moc vám děkuji. A těším se na další setkání s Vámi.

Helča K.

děkuji moc za moc krásné náramky, kombinaci jste udělala moc krásně, a ten stříbrný čtyřlístek mi udělal největší radost

Pavla T.

Moc děkuji za Vaše a andílků věštby.

Martina F.

dala jste mi naději a za tu vám moc děkuju. Už se věci začali hýbat tím správným směrem, i když po mnoha letech. Asi má všechno svůj čas.

Lucinka U.

jsem moc spokojená, sice to nebylo vloni, jak kartičky ukazovaly, ale až tenhle rok, ale začíná se to všechno plnit

Radka G.

tak ještě tu lásku, až přijedu ze zahraničí, a budu naprosto spokojená, věřím, že už nebudu pak sama s malým, ale opravdu nás oba bude mít rád

Káťa S.

ne vždycky je vaše věštba taková, jak bych si přála, ale zatím jsem se vyhnula vždycky tomu, co by mi způsobilo problémy, díky vám

Lenka D.

Ježíši to je tak krásně napsané Denis moc vám děkuji ♥️

Petra Ř.

Srdecne Vam dekuji za doplneni informaci...Jeste.jednou.velike.velike.podekovani🌹Vazim.si.vasi.prace.i.vasich.schopnosti...a.vse.co.jste.pro.mne.udelala

Martina H.

nejsem spokojená, a myslím, že to do referencí vůbec nedáte, na to nemáte koule

Martina Ch.

Dobré dopoledne Denisko, já Vás moc zdravím , je to už skoro rok co jste mi dělala tento výklad - cesta naprostého štěstí .... a jestli nevadí chci Vám napsat zpětnou vazbu jak to pokročilo....tak jak jste psala ve výkladu .... který byl na mě a jednoho muže.... plní se to zatím jak jste psala... určitě Vám dám, vědět pokud Vám nebude vadit.....snad vše spěje tím dobrým směrem 🙂

Žaneta P.

😘🥰❤️ vnímám to stejně, jak popisujete. Moooc děkuji ❤️

Lenka. A. P.

velmi Vám moc a moc děkujeme. Jako člověka si Vás velice vážím a ocenuji Vaší práci,kterou pro nás děláte.Jak prostě dokáže všem lidem pomáhat,jste náš ANDĚL....:-):-):-) Ještě jednou děkuji a přeji pěkný slunečný den,

Vladěnka S.

Andílci jsou zlaticka a Vy taky ❤️😘🥰😍🌹

Miluška S.

vždycky mě tak krásně uklidníte,  moc děkuji za Vás, že jste

Johana D.