poloha osobní karty

Osobní karta je vždy karta tazatele - pro muže karta MILENEC, pro ženu karta MILENKA. Jejího partnera označuje opačná karta, tedy MILENEC - MILENKA. Nejprve se podíváme, kde přesně naše osobní karta leží. Pokud ji najdeme v jednom z rohů, znamená to, že vás čekají zásadní změny, kterým se bohužel nevyhnete. Pokud leží osobní karta v levém sloupečku, tedy na číslech 1, 10, 19 nebo 28, máte vyřešenou minulost a díváte se jen do budoucna. Pokud ale leží osobní karta v pravém sloupečku, vyřešenou minulost zdaleka nemáte, naopak, stále se na ni upínáte. Pokud leží osobní karta v horní řadě, nenecháte se nikým a ničím ovlivnit, naopak pokud leží ve spodní řadě, necháte se ovlivnit a podřizujete se neustále někomu nebo něčemu. Karetní dům, na kterém osobní karta leží, vypovídá o charakteru tazatele.

KARETNÍ DŮM 1

Tento člověk je stále na nohách, nikde se dlouho nezdrží. Miluje rychlou jízdu. Je skvělý jako milenec, pro běžný život nepoužitelný.

KARETNÍ DŮM 2

Tento člověk je velice šťastný. Vše, na co sáhne, se mu daří. Miluje stejně šťastné lidi a nešťastným rád pomáhá.

KARETNÍ DŮM 3

Tento člověk rád cestuje, lákají ho daleká místa, která ještě nepoznal. Má snědou pleť.

KARETNÍ DŮM 4

Tento člověk se zdržuje spíše doma, je to takový pecivál, který nechodí moc mezi lidi. Vyhledává spíše samotu. Je však velice pořádkumilovný. U ženy by se dalo hovořit o domácí puťce.

KARETNÍ DŮM 5

Tento člověk má rád věci na svém místě, pokud někde zakotví, už ho jinam nedostanete. Je s ním nuda. Společnost přátel vyhledává jen zřídka.

KARETNÍ DŮM 6

Tento člověk by se dal charakterizovat jako bručoun. Musí být vždy po jeho, nikdy neustoupí, i když ví, že mají pravdu ostatní. Nikdy nepřizná porážku.

KARETNÍ DŮM 7

Tento člověk útočí zcela bez důvodu. Vyhledává hádky. Snaží se vetřít do vaší přízně a vyčkává na svůj čas. Zaútočí, když to čekáte nejméně, jelikož to od této osoby nečekáte vůbec. Takovéhoto člověka doporučuji jen jako milence.

KARETNÍ DŮM 8

Tento člověk by se dal hodnotit jako "energetický upír". Vysává vás až do posledního dechu. Chce, abyste mu hodně nahlas za vše děkovali, a to před co nejvíce lidmi. Takového člověka si raději nepouštějte ani přes práh, pokud už z nějakého důvodu musíte, nedávejte mu k tomuto příležitost.

KARETNÍ DŮM 9

Tento člověk je velice přívětivý, ale má rád klepy a také je rád roznáší. Velice rád chodí k jiným na návštěvu a je těžké se ho zbavit. Takového člověka musíte ze svého bytu vyhodit, důvod jistě najdete. Počítejte však s tím, že ho tam máte druhý den zas.

KARETNÍ DŮM 10

Tento člověk je velice nebezpečný už tím, že rád vyhledává jakýkoliv druh strachu. Je agresivní a miluje, když se ostatní bojí. Navenek se snaží chovat zcela normálně, ale je schopen i velice ublížit, a to po fyzické stránce. Od tohoto člověka dejte ruce pryč.

KARETNÍ DŮM 11

Tento člověk je výřečný, zdálo by se, že svou pusu nezavře. Koneckonců zastává názor, že mu pusa narostla proto, aby ji používal. Dokáže se drát dopředu a jde si za svým přes veškeré překážky. Lidé jeho rady často vyhledávají. Pro

každodenní život je ideální, nikdy se s ním nebudete nudit.

KARETNÍ DŮM 12

Tento člověk je velmi konzervativní. Pokud si vyhlídne partnera, pak je to na celý život. Dokáže se přizpůsobit, ale občas potřebuje prosadit také svůj názor.

KARETNÍ DŮM 13

Tento člověk je velice dětinský a naivní. Má rád různé hry, ale nerad prohrává. Je to vlastně takové velké dítě po celý život. Vyžaduje pozornost, a když se mu jí nedostává, tak se dokáže také pěkně vztekat. Pro každodenní život je vhodný pouze pro mateřské či otcovské typy.

KARETNÍ DŮM 14

Tento člověk je velice lstivý. Miluje riziko a také si rád přivlastňuje cizí věci. Je to vlastně taková malá straka. Dělá to vědomě, miluje nebezpečí, že by mohl být odhalen, ale nerad pracuje a raději volí tuto cestu. Pro běžný život nedoporučuji,

leda byste byli stejní jako on a nedělalo by vám to problémy - což doufám, že takoví nejste.

KARETNÍ DŮM 15

Tento člověk je už zkušený a ví, co od života chce. Dokáže se rozzlobit, ale tento hněv mu nevydrží moc dlouho. Je spravedlivý a velice důvěryhodný. Většinou hledá podobného partnera, ne věkem, ale povahou.

KARETNÍ DŮM 16

Tento člověk chce, aby po něm něco zůstalo, aby si ho lidé vážili pro to, co dělá a aby ho ostatní milovali. Je také velice nadaný na umění - jde si za svým. Veškerý svůj čas věnuje tomu, aby se proslavil. Když se mu to povede, setrvá v tom až do své smrti. Pokud máte rádi pozornost médií, můžete s tímto

člověkem založit rodinu.

KARETNÍ DŮM 17

Tento člověk se rád vrací na stejné místo. Je nestálý, proto opouští věci zaběhlé, aby se k nim posléze mohl vrátit. Je velice přelétavý, stále hledá to pravé a stále to nenachází.

KARETNÍ DŮM 18

Tento člověk je velice přátelský a také věrný. Má rád lidi kolem sebe, rád lidem pomůže, ale ne na úkor svého pohodlí. Můžete se však na něj spolehnout, že vám podá pomocnou ruku, když to budete nejvíce potřebovat.

KARETNÍ DŮM 19

Tento člověk je velice osamělý. Nevyhledává společnost. Nikdo s ním také dlouho nevydrží. Má rád svůj klid a nenechá si v žádném případě své vybudované hnízdečko nikým a ničím narušovat. Nejšťastnější je, když se může zcela izolovat od ostatních lidí.

KARETNÍ DŮM 20

Tento člověk je velice společenský a vyhledává zábavu a jiné lidi. Samota ho ničí. Účastní se různých akcí, nikde nemůže chybět. Všude lidi okolo sebe baví, je výřečný a oblíbený. Také ve svém domě je velice pohostinný.

KARETNÍ DŮM 21

Tento člověk je sobecký a nepřizpůsobivý. Vyhledává hádky a situace, ve kterých může ponižovat ostatní. Takový člověk se nezmění, jelikož sám nechce.

KARETNÍ DŮM 22

Tento člověk je velice nerozhodný a vždy volí ze dvou variant. Stále se snaží nalézt důvody, které mu brání, aby něco neudělal. Tuto nerozhodnost potřebuje ke svému životu. Nemůže se vydat lehkou a jednoznačnou cestou.

KARETNÍ DŮM 23

Tento člověk je ve své podstatě družný, ale neumí projevit své city a spíše se druhým vnucuje. Nechce být sám, ale neví, jak komunikovat. Proto se obléká a chová tak, aby vybočil z řady, aby si ho ostatní všimli.

KARETNÍ DŮM 24

Tento člověk je velice láskyplný. Miluje vše krásné. Může však být také zaslepen. V oblastech citu je velmi citlivý. Od nikoho nečeká nic zlého, velice lidem důvěřuje. Pro život je ideální, pokud tedy chcete partnera, který vám udělá vše, co vám na očích uvidí.

KARETNÍ DŮM 25

Tento člověk miluje pořádek a smlouvy všeho druhu. Na vše musí mít doklad, jinak je velice nervózní. Dozajista je ženatý/vdaná. Vše musí mít nalajnováno a vybočení z tohoto zaběhnutého řádu neakceptuje.

KARETNÍ DŮM 26

Tento člověk je věčný student. Studium, ač ho možná nebaví, je pro něj hlavní náplní života. Vzdělání je pro něho velice důležité. Také je ale velice tajnůstkářský. U něj ale nikdy nevíte, na čem jste. Jeho život je jedno velké tajemství.

KARETNÍ DŮM 27

Tento člověk si rád dopisuje a udržuje kontakty se svými přáteli. Také telefonování nebo psaní emailů mu není cizí. Tráví tím veškerý volný čas. Dokáže si i hodiny povídat o ničem. Také tváří v tvář s jiným člověkem je velmi komunikativní.

KARETNÍ DŮM 28/29

Pokud se osobní karta objeví na těchto pozicích, karty nechtějí prozradit více.

KARETNÍ DŮM 30

Tento člověk je rodinně založený, sexuálně přitažlivý. Tráví nejvíce času se svou rodinou, protože je to pro něj nezbytně důležité. Také spokojenost ostatních členů rodiny ho uspokojuje a naplňuje. Organizuje výlety, plánuje dovolenou, nejen pro svou manželku a děti, ale také rodiče a rodiče partnera. Musí mít kolem sebe své nejbližší a svou lásku jim prokazuje na každém kroku.

KARETNÍ DŮM 31

Tento člověk je velice temperamentní, ale také šťastný. Dokáže se dostat na vysoká místa - ať již v politice či ve významných firmách. Toto místo si udrží za každou cenu. Není nic, co by neudělal, aby to tak zůstalo. Velice často cestuje do teplých krajů. Miluje pouštní písek i daleký oceán.

KARETNÍ DŮM 32

Tento člověk se vznáší stále v oblacích, noří se do svých snů, a i když ví, že žádný z nich nedotáhne do konce, nevzdává se. Ale právě pouze ve svých snech. Je to celoživotní snílek s hlavou v oblacích.

KARETNÍ DŮM 33

Tento člověk má rád jistotu ve všech oblastech. Je spolehlivý, můžete mu svěřit jakýkoliv úkol. Nikdy nezklame. Také v oblasti vztahů rád sází na jistotu, raději si najde ošklivou ženu, o kterou se nemusí bát, než krasavici, kterou by měl na chvíli.

KARETNÍ DŮM 34

Tento člověk má rád materiální stránku života, stále shromažďuje majetek, syslí peníze. Každou minci obrátí pětkrát, než ji pustí z ruky. Jelikož má majetek, má také kamarády, ale pravého přítele ani jednoho. Nutno ale podotknout, že pokud je napravo karta STRACH, jde spíše o člověka velice chudého, který by toto bohatství chtěl mít.

KARETNÍ DŮM 35

Tento člověk nadevše miluje svou práci. Věnuje se jí ve dne v noci, na partnerský vztah nemá čas. Je vlastně osamocený, jediná společnice je jeho práce. V každé volné chvíli pracuje, bez toho nemůže být.

KARETNÍ DŮM 36

Tento člověk je vysoce věřící. Svou víru si nenechá nikým narušit. Mohl by se snadno stát obětí nějaké sekty, tak moc je zaslepený.