RYTÍŘ MEČŮ

Tento měsíc se vám do cesty postaví výzva, kterou byste neměli odmítat. Možná si nebudete s touto výzvou vědět rady, není však moudré ustupovat. Zkuste se s ní poprat. Pokud to dokážete, máte úspěch zaručen.

Setkáte se s člověkem, který není příliš dobrý. Vyhledává konflikt, svádí ostatní k nedorozumění, dělá zle. Je nevypočitatelný, proto se s ním raději ani do sporu nepouštějte. Nedorozumění, které jste zažili v minulosti, se vyřeší. Bude možná následovat hádka, ale vzduch se pročistí. Kamarádi na vás čas mít nebudou, budou se od vás držet dál. Nekritizujte je za to, jen mají méně času.

Při komunikaci s úřady se snažte nerozčilovat se, nyní vám nevyjdou vstříc. Budete muset obhájit mnohé. Raději se na to připravte. Teorie vám půjde skvěle, s praxí je to složitější. Do všeho půjdete s vervou, následky si pak budete muset nést sami. Nápad ponechte zatím v hlavě, zrealizujete ho později. Můžete přijít na nový vynález, avšak nyní se vám ho nepodaří prosadit.

Dejte si pozor na prostydnutí. Pokud jste nemocní, budete s nemocí bojovat statečně. Mohli byste zvítězit při tom správném myšlení.

V partnerství čekejte napětí a hádky, při kterých budou vyslovena slova, která měla zůstat skryta. Nikdy nebudou zapomenuta. Mohlo by dojít k rozchodu.V partnerství s mladší osobou čekejte nedorozumění. Oba budete mít jiný názor na jednu věc, je třeba hledat řešení. Oba máte tvrdou hlavu, proto to odložte na jindy. Mohli byste se navzájem odcizit, což by neprospělo ani jednomu z vás. Z konfliktu by vznikla velká nenávist. Pokud jste sami, chcete vztah za každou cenu. Není to moudré, jelikož by se jednalo pouze o flirt, nic vážného by nevzniklo.

V zaměstnání čekejte spíše smůlu, nic se vám nebude dařit. V podnikání může dojít ke krachu započatého projektu. Nechoďte do rizika, tentokrát byste štěstí neměli. Pokud jste nezaměstnaní, nyní byste byli spíše zklamaní, pokud byste zaměstnání hledali. Soustřeďte se proto na jiné věci, které jsou neméně důležité.

O peníze byste mohli snadno přijít, vložit je do rukou nesprávného člověka. Nevěřte proto nikomu, byť by tento člověk byl milý. Také byste se mohli setkat se sňatkovým podvodníkem, neodpovídejte proto na žádný inzerát.