SEDMIČKA MEČŮ

Tento měsíc mohli byste utrpět velkou ztrátu. Hlídejte si proto své doklady, dům i automobil. Zloději jsou všude kolem vás. Návštěvu, které nevěříte, si raději nezvěte. Mohli byste později postrádat drobnost, která vám ihned chybět nebude. Lidé použijí lest, aby získali to, po čem touží. Proto nikoho do svého domova nepouštějte, nepodepisujte žádnou smlouvu ani jiný dokument. Také vaši přátelé by vás mohli zradit či oklamat. Neudělají to dobrovolně, budou k tomu donuceni událostmi. Také se objeví člověk, který se bude chtít vetřít do vaší přízně, nevěřte však jeho sladkým řečem. Rozhodnutí, která učiníte, bude mít fatální následky. Proto ho raději nechte na jindy. Uvědomte si, co děláte špatně, a čeho byste chtěli dosáhnout.

Přijměte zodpovědnost za své činy, neutíkejte před odpovědností. Nenalhávejte si nic, co není založeno na pravdě. Neodkladné věci udělejte rychle, nikdo jiný to za vás neudělá. Také dokončete započatou práci. Nikoho neposuzujte, udělali byste si špatný názor na tohoto člověka. Nápad, který se vám zrodí v hlavě, bude sice velmi dobrý, nebudete však mít dostatek financí na jeho uskutečnění. Proto se budete muset pokusit finance získat.

Nejezděte bez dokladů, dodržujte dopravní předpisy, byť vás to bude svádět je porušit. Také si zkontrolujte před jízdou technický stav vozidla.

Ve vztahu očekávejte velké problémy, které začnou hádkou s rodiči či dětmi. Máte na spoustu věcí jiný názor. Váš partner se nepřikloní na vaší stranu. Bude vás to mrzet, ale nic v této věci nepodnikejte. Pokud máte podezření na nevěru, zeptejte se přímo partnera. Ten však bude zapírat. Nebude chtít s vámi na toto téma vůbec hovořit. V harmonickém partnerství se spíše budete partnerovi vyhýbat, nebudete mít náladu na sex, ani na komunikaci. Pokud partnera nemáte, nyní byste ho mohli ulovit. Na svobodného však raději zapomeňte, je vám nyní souzen člověk, který žije v jiném vztahu. Pokud vám to nevadí, jděte směle do toho.

Ve studiu nebudete mít příliš štěstí, budete si muset pořídit nějaký tahák při písemné zkoušce, a doufat, že to i tentokrát projde. Zkoušení se snažte vyhnout velkým obloukem, tam se podvádět moc nedá.

Mohli byste přijít o své zaměstnání, a tím i o zdroj financí.