sen č. 16

Byla jsem velice chudá, měla dluhy všude, kam jsem se podívala. Tak mě to ubíjelo, že jsem se rozhodla použít magii na získání pohádkového jmění.

Vlezla jsem k internetu a hledala, jaký rituál použiji. Narazila jsem na jeden opravdu zajímavý, tak jsem začala.

Na zem jsem si nakreslila pentagram, do jeho cípů dala černé svíčky, a okolo bílé a zelené. Spotřebovala jsem strašně moc svíček, ale to mi nevadilo. Vzala jsem pergamen a napsala svou krví své přání. Tak, jak stálo v rituálu, povolala jsem čtyři nejmocnější ďábly do našeho světa. Byli to: Satan, Lucifer, Belial a Leviathan.

Rituál proběhl celkem dobře, dokončila jsem ho a celá vyčerpaná zhasla všechny svíčky a ulehla. Pak se začali dít věci. Dveře sami bouchali, rozsvítila jsem světlo a to začalo blikat. Celá vylekaná jsem opět sedla k internetu, a jaké bylo mé zděšení, když jsem znovu četla rituál a stálo tam něco o ochranném kruhu.

Nyní již bylo pozdě na cokoliv. Bylo to jasné, měla jsem démony přímo doma. Ale jak se jich zbavit? Hledala jsem na internetu jak divá, ale nic jsem nenašla. A v tom se z počítače zakouřilo.

Od té doby mě provázela jedna smůla za druhou. Přišla jsem o práci, ve které jsem sice mnoho nevydělala, ale byl to zdroj příjmů. I kamarádky se ke mně otočily zády, žádná se mnou nechtěla nic mít. Jako bych byla ocejchovaná.

Taky dluhy spíše narůstaly, a u mých dveří zazvonil exekutor.

V té tmě, kterou jsem byla obklopená, se najedno rozsvítilo. Vždyť znám člověka, který to s duchy umí. Požádala jsem ho tedy o pomoc. Vysvětlila jsem mu, co se stalo, i to, že si ho nemůžu dovolit. I přesto přijal a šel se mnou. Vymítání trvalo mnoho dní, ale nakonec se podařilo.

Byla jsem mu vděčná a objala ho. Podíval se mi do očí a kladl na srdce, ať si už s ničím takovým nezahrávám. Jak ráda jsem mu to slíbila.

Ještě větší překvapení pro mě bylo, když mi ve svém krámku plném svíček a bylinek nabídl práci. Najednou se na mě zase smálo štěstí. Přísahala jsem si, že si už nikdy nezačnu nic s magií a s pokorou vezmu vše, co mi život přinese.