sen č. 25

Byly prázdniny a já neměla zrovna co dělat. Mohla jsem se nudit, nebo jít ven. Rozhodla jsem se tedy, že půjdu za svou, tehdy již vdanou, kamarádkou. Byly jsme celkem dobré kamarádky, dokud ještě byla svobodná. Nebydlela daleko ode mě, jen o pár ulic dál.

Přišla jsem k ní a u ní seděl její bývalý přítel. Dívala jsem se na něj a on na mě.

Měla jsem černou minisukni, lodičky, bílou halenku a černé silonky se vzorem pavučin a pavouků, které jsem si dovezla z Holandska. Začala jsem ho svádět. Lehla jsem si na záda, pokrčila jednu nohu a druhou přehodila přes první. Jeho pohled spočinul okamžitě na mé sukni. Svlékal mě očima. Bavilo mě to, tak jsem provokovala dál. Rozepnula jsem si dva knoflíčky u halenky a sledovala, jak je nadržený. Byl pěkný, svalnatý - kudrnatý blonďák, a nebránil se.

Chtěla jsem ho, a protože jsme oba kouřili, vzala jsem mu zapalovač, aby se o něj se mnou mohl prát. A také se tak stalo. Chtěl mě políbit, ale netroufl si. Pak jsem ale musela domů, tak se nabídl, že mě doprovodí. Šli jsme a cestou se líbali. Šel domů a já také. Ale slíbili jsme si, že se druhý den u kamarádky opět sejdeme.

Druhý den ráno jsem opět spěchala ke kamarádce, abych tam byla první a něco se o něm dozvěděla, ale on už stál před jejím domem. Zrovna začalo svítat, a kamarádka ještě spala. Zvonili jsme hodnou chvíli. Už jsme to chtěli vzdát, když konečně otevřela okno a ospale nám hodila klíče.

Přišli jsme k ní domů, a sedli si vedle sebe. Musela jít zatopit do kotle, tak jsme využili příležitosti. Chtěli jsme se milovat, ale bylo nám to hloupé u ní.

Když přišla nazpět, udělala nám kafe a povídali jsme si o ničem.

Ani jsme se u ní moc dlouho nezdrželi a odešli společně k němu domů. Nechtěla jsem s ním hned skončit v posteli, i když jsem ho chtěla - a moc. Nakonec byl tak

vzrušený, že ani nemohl. Tak jsme celé odpoledne leželi jeden druhému v náručí, a noc si moc užili. I přesto, že přišel jeho kamarád a sedl si před televizi. Seděl v křesle před námi a my se milovali pod peřinou. Dělal, že si toho nevšiml.

Ráno mě odnesl v náruči do obchodu a koupil snídani. Ani jsem neměla hlad, a hlavně jsem u něj ani jíst nechtěla. Nechtěla jsem, aby mě měl za velkého žrouta.

Odvedl mě domů, kde už na mě čekal můj otec. Zlobil se, že jsem mu nic neřekla a nespala doma, ale můj nový přítel se mu líbil, možná proto, že byl o dost starší než já. Nastěhovala jsem se k příteli. Bylo nám spolu moc dobře.