sen č. 37

Byli jsme s partnerkou na firemní akci, kde jsme se celkem slušně bavili. Ona si však hleděla jen mě, zatímco já si všímal vyzývavých dekoltů okolních dam.

Věděl jsem, že jí to vadí, ale nemohl jsem si pomoci. Vždyť jsem přeci normální chlap, ne?

Ona to ale vzala jako zradu, stáhla se a řekla, že jde domů. Jestli prý jdu s ní. Mně se ještě nechtělo nikam chodit, zábava teprve začala. Tak odešla sama, dělala, že jí to nevadí, ale vím, že odcházela pěkně naštvaná.

Mnohokrát jsem si pokládal otázku, proč tak žárlí. Je to až nezdravá žárlivost. Ničí to mě i náš vztah, už jsem z toho unavený. Každý den vysvětlovat, co jsem dělal v práci, jestli jsem se tam náhodou na nějakou ženu nepodíval.

Došel jsem k závěru, že mě nemiluje, i když tvrdí opak. Přeci kdyby mě milovala, dopřála by mi svobodu. Kdyby alespoň měla důvod k žárlivosti, ale já jsem jí po celou dobu byl věrný.

Byl, to je to správné slovo. Na tomto večírku jsem si to chtěl užít, ať se jí to líbí, nebo ne. Koneckonců o tom nemusí vědět, ne?

Již dlouho za mnou v práci chodila jedna dívka. Byla mou podřízenou, a tak za mnou chodila se vším možným i nemožným. Byl jsem polichocen jejím zájmem, ale to bylo tak všechno.

Jakmile viděla, že má partnerka odešla, využila příležitosti a pozvala mě tancovat. Nebránil jsem se, i když zrovna začali hrát pomalou písničku.

Tiskla se ke mně, cítil jsem, jak je vzrušená. Měla celkem pěknou, štíhlou postavu, prsa tak akorát do ruky, tak, jak to mám rád. Její tmavě hnědé vlasy jí sahaly až na zadek. Dívala se na mě svýma velkýma hnědýma očima a já věděl, že tuto noc strávím s ní.

Pozval jsem jí tedy na procházku, a ona přijala. Jakmile jsme se ocitli mimo dosah zvědavých kolegů, objal jsem ji a políbil. Můj polibek opětovala. Říkala mi, že mě chce už dávno, že jí nevadí, i kdyby to bylo jen na jednu noc.

Zavolal jsem taxík a odjeli jsme k ní domů. Bydlela sama v pronajaté garsoniéře, kde bylo pěkně naklizeno, na stole stálo víno a dvě skleničky. Měla to už dopředu připraveno, kdyby náhodou jí to vyšlo. A dočkala se.

Milovali jsme se skoro celou noc. Nechtěla žádné mazlení, chtěla, ať si jí vezmu tvrdě. Byla to změna, tak jsem nic nenamítal.

Než se rozednilo, zavolal jsem si taxíka a jel domů. Bez jediné výčitky svědomí.