smrt

Do vašeho života přichází velká změna. Pokud nejste spokojeni, zbavte se všeho, co vás tíží. Problémy se sice samy nevyřeší, ale již dospěly do konečné fáze. Je na čase s nimi něco začít dělat. Problémové vztahy, ať už s kýmkoliv, je zapotřebí ukončit. Zavřete dveře do minulosti, a otevřete nové do budoucnosti.

Dejte pozor na nehody, ať již na silnicích, nebo v zaměstnání či doma. Nyní byste také mohli přijít o vše, co jste až doteď budovali. Dej si pozor na milostný poměr, který by vedl k onemocnění. Raději použijte kondom, pohlavní nemoci byste se vyhnout nemuseli. Také si dejte pozor na srdeční selhání, či mozkovou příhodu. Přátelství, která již nefungují, je třeba ukončit. Někteří vaši přátelé spíše zneužívají vaší pohostinnosti, jen berou a nic nedávají. Nepodepisuj žádnou smlouvu, lehce byste přišli o hodně peněz. Urovnejte staré spory, ať vás netíží v budoucnu. To, co jste před časem naplánovali, bude ukončeno. Skončí také jeden závazek, který jste až doteď museli plnit. Také váš byt či dům je v nebezpečí, raději zkontrolujte, zda jste zamkli, než z domova odejdete. Dejte si pozor na přírodní katastrofy, ať váš domov nepostihnou. Na návštěvu si nikoho nezvěte, sami raději na žádnou nechoďte.

Dojde k definitivnímu rozhodnutí, kdy není jisté, že zvolíte správnou možnost. Ať tak či tak, je zapotřebí tento krok udělat.

V partnerství nastává velký obrat, je na čase buď začít znovu a vztah rozvíjet, nebo ho definitivně ukončit. Něco ve vztahu nefunguje, jen si to musíte připustit. Ovšem při hledání nového partnera budete mít velké štěstí. Potkáte člověka, se kterým byste mohli strávit dlouhý čas.

Pokud studujete a nejste ve škole spokojeni, je na čase změnit školu. Jinak se ve škole naučíš novou látku, zkoušet se zřejmě nebude.

Pokud pracujete, dokončíte svou práci v předstihu, a budete se moci vrhnout do jiné. Možná nejste spokojeni s dosavadním zaměstnáním, pak je na čase podat výpověď. Pokud zaměstnání nemáte, mohli byste mít štěstí. Zamyslete se nad možností podnikání, je na čase změnit obor či něco zcela ukončit. Udělejte obměnu zboží či služeb, zamyslete se nad cenami.

Peněz moc nevyděláte, proto na ně buďte obzvláště opatrní. Nastává sice konec finanční nepřízně, musíte však pro to také něco udělat.