sport


sport

Mám energii a sílu na sportovní dráhu? Jakému sportu bych se měl věnovat? Stane se mým koníčkem, nebo mohu pomýšlet na profesionální dráhu? Je sport, který vykonávám, pro mě dobrý? Dosáhnu velkých výsledků? Stane se můj sport mým zdrojem příjmů? Dostanu se až na vrchol?

Volba sportu

Mám sportovní nadání? Který druh sportu je pro mě ten pravý? Jsem týmový hráč? Ve kterém sportu bych byl skutečně dobrý? Mohu se dostat až na samý vrchol? Uživil by mě tento sport, kdybych se pro něj rozhodl?

Vrcholový sportovec

Jaké mám předpoklady být vrcholovým sportovcem? Vybral jsem si sport správně? Budu mít dostatek sil a energie, abych se tomuto sportu věnoval profesionálně? Je něco, na čem bych měl zapracovat? Je mi předurčeno být v tomto sportu opravdu dobrý? Dosáhnu na první příčku a udržím se tam? Co udělat pro to, abych byl opravdu úspěšný?

vybraný sport

Baví mého syna (dceru) sport, který hraje?   Bude mít v něm úspěchy během následujících 5 let?  Je pro něho vhodná sportovní škola?  Bude se tímto sportem v budoucnu živit?   Čeho v tomto sportu dokáže?   Čekají ho nějaké úrazy, a pokud ano, jak závažné? 

Začínající fotbalista

Má můj syn pro sport předpoklady? Má můj syn určenu cestu vrcholového sportu? Co bych pro to mohl udělat? Co by můj syn pro to mohl udělat? Bude se mu ve fotbale dařit? Na jaké pozici mu to půjde nejlépe Vydrží u tohoto sportu? Jak moc bude v budoucnu v tomto sportu úspěšný?