SPRAVEDLNOST

V oblasti práva se dočkáte kladného rozsudku, spravedlnost je na vaší straně. S kýmkoli se budete dohadovat, vždy bude právo na vaší straně. V partnerství jste vy ti spravedliví, váš partner se s vámi spíše jen veze, ale vašemu vztahu to nijak neublíží. V případě hádky udělejte první krok k usmíření vy. Dojdete k plodům své práce. Je na čase zlegalizovat svou pracovní činnost, jelikož se začínáte velice rozrůstat a není zapotřebí zůstat v závěsu jiných lidí. Ve vašem soukromém podnikání budete velmi úspěšní, cokoliv započnete, bude se vám

dařit, nepodléhejte sentimentu a spoléhejte se jen sami na sebe. Opak by se vám mohl velmi vymstít. Peníze se vám utrácet nechtějí, spíše finance navíc uložíte.

OBRÁCENĚ

Musíte řešit určitou situaci a v tomto vám bude ukřivděno. Spravedlnost je sice na vaší straně, ale tentokrát budete na straně nespravedlivě obviněných. Nic s tím ovšem neuděláte. Proto, můžete-li, nepouštějte se do žádného sporu, byť víte, že jste v právu. V partnerství budete čelit obviněním z nevěry, vaše argumenty nebudou brány v potaz. V práci se nedohadujte s nadřízenými, mohlo by to být také to poslední, co byste udělali. Peníze se rychle rozkutálejí a vám hrozí do budoucna exekuce. Proto zvažte každou investici i každý nákup.