šťastný čtyřlístek


objednací kód: S-40

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené.

Kde dělám chybu v oblasti lásky? Proč nemohu dojít v lásce ke štěstí? Co mohu udělat, abych prožíval skutečně naplněnou lásku? Proč jsem nespokojen ve své profesi? Mohl bych změnit profesi, byl bych šťasten? Co mám udělat pro to, abych miloval svou práci nebo novou práci? Mohu získat větší množství peněz? Budu šťasten v oblasti financí? Co mohu udělat, abych byl v této oblasti spokojen? Jaký je skutečně můj zdravotní stav? Co mohu udělat pro své zdraví? Je možnost mého naprostého vyléčení? Pokud ano, jakou cestou?

Doba: 65 min

provedení: emailem (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení)

Cena: 845 kč

Cena pro členy klubu: 760,50 kč

S touto věštbou získáváte 7 zlaťáků a 60 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.