strom přání

Máte přání na andílky, nebo konkrétního andílka? Napište své přáníčko, a  já ho předám Vámi zvolenému andílku. Pokud si nevyberete, předám našemu Pánu Bohu.

Na každé přáníčko používám ručně vyrobenou svíčku (andílka nebo Buddhu jako symbol Pána Boha), v barvě oblasti přání.

Cena je dobrovolná, když přispějete na svíčku, budu ráda, když ne, nic je neděje. Je to na vašem zvážení. 

Přáníčka budu předávat každou neděli od 20 do 21 hodin. 

VAŠE PŘÁNÍČKA

Prosím ať máme s Honzikem zdravé miminko a jsme dobrými rodiči 🙏 Děkuji 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021


Prosím andílky, kteří hlídají mého manžela, aby u něj stáli a pomohli mu v jeho životě. Nikdy neměl život lehký, a přesto na andílky velice věří. Každou zkoušku a nesnáz bere jako dobro, které mu vstoupí do života mnohem později. Ve všem zlém hledá to dobré. Určitě si zaslouží pomoc andílků. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021


S mojí pamětí je to den ode dne horší, asi mi odumírají rychle buňky v mozku, nebo jak to nazvat. Hodně často zapomínám, a poslední dobou je to stále častěji. Dalo by se andílky požádat, aby se na mě podívali, a trošku mi s tou mojí pamětí pomohli? Byl bych jim neskonale vděčný. Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021


Dobrý den, Denisko. Jak víte, konečně se před půl rokem zadařilo a těšíme se na miminko. Vlastně ani pro sebe přáníčko nemám, jsem šťastná a spokojená, ale ráda bych touto cestou požádala andílky o štěstí do života pro naše miminko, které se nám za pár měsíců narodí. Moc vám za všechno děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021


Dobrý den, rád bych měl přáníčko na anděly, na které věřím a kteří mi pomáhají. Díky vám vidím i jejich siluety, i když to trvalo asi půl roku. Ale jsem za to moc rád. A teď už k mému přání. Rád bych pomohl dětem s bydlením, dal něco i do začátku. Má finanční situace je sice dobrá, ale přesto bych rád měl více peněz právě pro děti. Pracuji na jednom místě už několik desítek let, tak bych moc rád o přidání platu. Mohli by mi andělé s tímto pomoci? Předem moc děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021


Můžu poprosit o ochranu mého manžela? Je v práci pod velkým tlakem, a ráda bych mu touto cestou pomohla. Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021


Rozjíždím první podnikání a rád bych pomoc od andílků, aby se mi dařilo a věci, které vyrábím, aby se líbily. Díky moc. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021


Možná mě mnozí ukamenují, ale vy mi určitě budete, Denčí, rozumět. Nejsem očkovaná, jako vy, a taky nemůžu být očkovaná, stejně jako vy. Vím, že hodně lidí to nepochopí, ale já bych andílky poprosila o ochranu před covidem, ještě větší, než mám. Někdy mám velký strach, a ještě jsem ho neměla, tak nevím, co by to mohlo s mým organismem udělat. Proto bych chtěla poprosit o ochranu, i chřipka je pro mě závažná, natož tato nemoc. Děkuju moc za vyřízení andílkům. Samozřejmě pošlu nějaké korunky na svíčku pro toto přání, vím, že je opět dáte potřebným lidičkám. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 17. 10. 2021Potýkám se s bydlením už nějakou dobu. Kamkoliv přijdu, za chvíli mi není dobře, špatně se mi dýchá. Vyjdu ven, a je to v pořádku. Přeci není možné, aby se mi to stávala v každém bytě. Pomozte mi, prosím, ať se už nemusím stěhovat. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Chtěl bych požádat, možná špatnou stranu, ale andělům věřím, aby dostal člověk, který mi velice ublížil, a neubližuje jen mě, co si zaslouží. Díky

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Moc prosím všechny andílky léčení, aby pomohli mé mamince a uzdravili jí. Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Mám takovej celkem velkej problém. Několik let se léčím s bipolární poruchou, a pořád to není ono. Chtěla bych požádat jakéhokoliv anděla, kterej mi s tím může pomoct, abych byla zase taková, jako předtím. Docela mě to omezuje a ničí vztah za vztahem. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Andílci, chtěla bych vztah, který by mě nestahoval dolů. Jeden se objevil, ale nevím, zda je to ten pravý. Na to se zeptám Denisky, jak to vidí kartičky nebo vy, ale já bych si přála, aby byl. I když ne vždycky je odpověď totožná s mojí domněnkou. Tak bych vás chtěla poprosit, jestli je to ten pravý, obklopte nás láskou, a pokud není, přiveďte mi do života jiného. Děkuji.

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Chtěl bych změnit přáníčko, ale nevím jak. Chtěl jsem návrat partnerky, ale asi ho změním, protože jsem potkal supr holku, se kterou si rozumím, máme stejné názory i koníčky. Tak prosím o podporu naší lásky. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Nevím, jak to napsat, nebo co bych měla na sobě změnit. Věc se má tak, že mám skvělého přítele, na kterého ale žárlím. Neumím si pomoct, zkoušela jsem snad všechno možné. Vím, že je chyba ve mně, asi si moc nevěřím, nebo se bojím, že mě opustí. Žárlím, když jde do práce, když se za ním otočí jiná (a že se jich otáčí). Vím, že podle Denisky bych měla být ráda, že mám přítele, který mě má rád, a který se líbí i jiným, taky ho mám moc ráda, ale té žárlivosti bych se fakt už chtěla zbavit. Samotné se mi to nelíbí, snažím se, opravdu se moc snažím na sobě pracovat. Proto žádám o pomoc s odstraněním žárlivosti a s prací na sobě. Chci pro něho být skvělá partnerka. Nechci, aby moje chorobná žárlivost náš vztah překazila. Děkuju moc. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Andílci, jste se mnou ve dne v noci, tak vidíte, jaké trápení mám. Žádám vás, ale asi to dělám nějak špatně. Cítím, že jste se mnou, vidím vás v noci, jak mě objímáte křídly. To je všechno moc hezké, a děkuju vám za to, ale opravdu bych potřebovala pomoci s přítelem, který holduje alkoholu. Nechci ho opustit, je to jinak skvělý člověk, jen kdyby tam moc nepil. Moc ráda bych vás tedy požádala i touto cestou, abyste mu pomohli se tohoto zbavit. Třeba ať mu to nechutná, nebo si najde nějakého koníčka, při kterém se pít nedá. Moc vám děkuji za vše, co pro mě děláte. Denisko, samozřejmě nezůstanu nic dlužná, i za vás jsem moc ráda, že vás mám a že máte se mnou takovou trpělivost. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Pracuji na vysokém postu, ale mám pocit, že mě podřízení příliš nerespektují. Dalo by se s tím něco udělat? Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Jsem asi blbá, když chci, aby se můj přítel ke mně vrátil. Ale já nemůžu milovat nikoho jinýho. Je celej můj život. Myslím, že nikoho nemá, tak snad by to neměl bejt problém. Přiveďte mi ho zpátky. Moc prosím. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Mám takovej problém. Můj partner se ke mně chová divně. Na jednu stranu mi říká, jak mě miluje, a na druhou stranu mu není nic vhod, co udělám. Uklidím, uvařím, starám se o to, aby mu nic nechybělo, a na všem si najde něco, co je špatně. Možná je fakt něco špatně, ale já si to nemyslím. Můžu taky andílky v tomhle o pomoc požádat? 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021


Můžu požádat o léčení jakéhokoliv andílka? Jde mi o to, že po prodělání covidu mám ještě pořád zdravotní problémy. Ráda bych je odstranila, ale už fakt nevím jak. Proto žádám a děkuju za pomoc. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 10. 10. 2021Moc bych chtěla poprosit o ochranu pro vnoučka. Moje dcera se rozvádí, a ani jeden nemyslí na malého, který to špatně nese. Ani ne ten rozvod, protože bydlí teď s dcerou u mě, a já se snažím o klidné a láskyplné prostředí, ale spíš ty dohady u soudu, kdy ani jeden nechce tomu druhému ustoupit a bohužel na to pak malý doplácí. Má je oba rád, ale oba by ho chtěli mít ve výhradní péči a dělají si naschvály. Proto prosím buď o to, ať se domluví jako rozumní lidé, nebo o ochranu malého, aby to nepůsobilo na jeho psychiku, jako doposud. Mockrát děkuji, já vím, že pomůžete. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Andílci, žádostí o dobře placenou práci je určitě hodně. Vím, že se musím snažit nějakou takovou najít, ale vůbec se mi to nedaří. A když už najdu, tak mi ta práce vůbec nevyhovuje, netěší mě. Chodím do práce s nechutí. Pokud existuje práce, která by mě bavila, naplňovala, tak vás o ní nyní žádám a děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Můžete, andílci, pomoci s tím, aby manžela neprospustili z práce? Je už ve věku, kdy se jiné zaměstnání hledá těžko, a teď mají hodně lidí propustit, tak ať není mezi nimi. Budu vám moc vděčná. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Andílci, já vím, že si za to můžu sám. V podnikání se mi nedařilo, a ani nevím, proč jsem to táhnul takovou dobu. Třeba to tam mělo být. Jde mi o to, že mi narostl dluh na zdravotním a sociálním pojištění. Chci tento dluh uhradit, proto jsem si našel práci a pustil podnikání, jen bych rád požádal o prominutí úroků. Děkuji moc. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Já mám na andílky trošku asi nezvyklý dotaz, ale možná ne. Bývalá manželka mi upírá právo vidět děti, řešíme to soudně, ale není to nic platné. Teď jsem požádal o střídavou péči, byli jsme na psychologickém vyšetření všichni a mě to vyšlo mnohem lépe než manželce. Miluju svoje děti a nechci, aby si mysleli, že o ně nemám zájem, jen proto, že mi bývalá hází klacky pod nohy. Proto bych chtěl požádat o podporu při vyřizování žádosti o střídavou péči. Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Nejsem si jistý, zda by mi někdo mohl pomoci, ale zkusím to. Žádám moc andílky, i když na ně příliš nevěřím, ale jak jste mi jednou řekla, nezáleží na tom, zda na ně věřím, oni věří mě. A čím víc se soud blíží, tím víc se k nim nevědomky obracím. Nikdy jsem je neviděl, ale věřím, že něco tam nahoře je, a třeba to jsou právě vaši andělé. Nic zlého jsem neudělal, a přesto mě čeká soud, pro jednu školáckou chybu, které jsem se dopustil. Prosím tedy o podporu při tomto soudu. Moc vám za předání mého přání děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


S manželem se už několik let snažíme o miminko a stále se nedaří. Na umělé oplodnění ani jeden nechceme, je to proti přírodě. Ale stále věříme, že tam nahoře nějaká dušička na nás čeká. Moc tedy prosím, ať se to už povede. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Denisko, prosím o vyřízení andílkům, aby pomohli mamince s invalidním důchodem. Požádala si o něj, soustavná činnost jí hodně brzy vyčerpá, a z tohoto důvodu ji nikde nechtějí zaměstnat. Hodně taky chodí po doktorech, a to není ideální stav pro chození do zaměstnání. Prosím, ať se andílci přimluví, aby dostala invalidní důchod. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Jsem už skoro rok doma, a ještě mě čeká několik vyšetření. Vím, že po roce nemocenskou už moc nedávají, tak bych rád požádal o pomoc při prodloužení. Myslím, že budu schopnej chodit pak do práce. Jsem po operaci, teď probíhá rekonvalescence, a pár měsíců to bude jistě trvat. Buď o probloužení nemocenské, nebo pomoc při uzdravení. Děkuju. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Věřila jsem a naletěla. Uvědomuju si svojí chybu, neměla jsem býalému příteli peníze půjčovat. Abych věc uvedla na pravou míru, sliboval mi, že se ke mně vrátí, tak jsem si vzala docela dost velkou půjčku. Milovvala jsem ho, a o vztah s ním jsem fakt stála. Ale to bylo naposled, co jsem ho viděla. Můžete mi, andílci, pomoct v tom, aby mi mé peníze vrátil? Já vím, že úroky po něm chtít nemůžu, ale aspoň to, co jsem mu půjčila. Nemám na to žádný doklad, tak s tím jinou cestou nic nezmůžu. Pomůžete, prosím?

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Jsem těhotná, a za to děkuju andílkům. Ty samovolné potraty mě hodně trápili, a teď mám strach o miminko, abych ho donosila v pořádku. Pomozte mi andílci, ať donosím miminko a je zdravé. Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021


Taky bych ráda požádala andílky o pomoc. Jsem v posledním ročníku, čeká mě maturita, ale nějak mi to do tý hlavy neleze. Ráda bych odmaturovala, a pak nastoupila natrvalo k taťkovi do firmy, ale k tomu potřebuju mít maturitu. Vím, že i bez ní bych mohla, taťka je super, ale já bych mu chtěla dokázat, že na to mám, a vlastně i sobě. Můžete mi v tom trošku pomoci, aby mi to do hlavy lezlo líp? 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 3. 10. 2021Dobrý den, Denisko, i andílci. S dcerou máme krásný vztah, ale zdá se mi, že už nejsme tak otevřené jedna pro druhou. Vím, může to být pubertou, nebo něčím jiným. Ráda bych poprosila o pomoc, abychom si zase všechno říkaly. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Taky bych rád požádal mého anděla o pomoc. Dům nám padá skoro na hlavu, a rekonstrukce už je nutná. Mohl by mě dovést k nějaké brigádě, kde bych na to vydělal? 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Andílci, víte, že se snažím chránit co nejvíce, a proto jsem si pořídil talisman od jistého šamana. Ale zdá se mi, že mě vůbec nechrání. Talisman se mi ale moc líbí. Mohli byste mi ho nějak posílit, aby účinkoval? Díky moc.

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Andílci, už víc než rok bojuju s tím, abych přestal kouřit. Nechci se vymlouvat na slabou vůli, ale já to sám prostě nedokážu. Proto moc prosím o pomoc a předem děkuju. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Ráda bych i já požádala o něco andílky. Jsem dlouho bez práce, jakoby se žádná pro mě nemohla najít. Není to tím, že bych nehledala, a vy to jistě vidíte. Můžete mi k nějaké práci pomoci? K jakékoliv, kde bych měla na své měsíční výdaje a nemusela se bát každý den, kdy spadnu tak do dluhů, že už je nebudu schopná splácet. Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Denisko, děkuji za tuto službu, kterou nabízíte. Sama žádám andílky každý den, děkuji za všechno, za dobré i zlé, co mi do života přichází. Vím, že všechno má svůj důvod, proto se nezlobím na ně, ale spíš občas někdy na sebe. Myslím, že jsem už prošla dost dlouhou cestu a zasloužila bych si toho správného životního partnera. Pokud to andílci, uvidíte stejně, prosím vás o lásku a dlouhodobý vztah, o toho pravého životního partnera. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Pracuji v jedné firmě už více než 10 let. Povýšení mi vždycky uteklo o vlásek, a přitom si myslím, že bych to zvládl. Pokud si to taky myslíte, pomozte mi dojít k povýšení. Určitě jsem na to připravený. A děkuju, ať se rozhodnete kladně nebo záporně.

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Andílci, Denisko, ráda bych požádala o pomoc s léčením mého manžela. Není na tom zdravotně nejlépe, proto si dovolím požádat samotného archanděla Rafaela, aby se na něj podíval a pomohl tam, kde jsou lékaři bezradní. Mocinky děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Mám problém, a hodně velký. Pro syna bych dýchala, celý život, snad to andílci vidíte stejně, jako já. Ale nějak jsme se odcizili a vůbec se mnou nekomunikuje. Šlo by nám v tom trošku pomoci? Velké poděkování vám, vím, že všichni máme nějakou cestu, po které jdeme, ale srdíčko hodně bolí. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Taky bych ráda andílky o něco požádala. Prosím s pokorou v srdci o lépe placenou práci, abych mohla vrátit půjčku a nedostala se do platební neschopnosti. Děkuji. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Nemůžu říct, že se mi nedaří v podnikání, i když by to mohlo být lepší. Ale s vaší pomocí, andílci, se mi daří, a tak bych chtěla poprosit, aby tomu bylo i nadále. 

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021


Andílci, prosím vás o to poznat muže svého života a nebýt pořád sama... Děkuji

PŘÁNÍČKO BUDE PŘEDÁNO DNE: 26. 9. 2021Přeju si zdraví pro svojí maminku, ať se vyléčí a je v pořádku. Andílku, mám tě moc ráda, prosím tě, pomoc mojí mamince. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 22. 8. 2021


Přeji si sehnat slušnou firmu na rekonstrukci kuchyně, aby nebyly problémy a vešli jsme se do rozpočtu, co jsme na to vyčlenili. Děkujuuuuuu.

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 22. 8. 2021Přeji si, ať rodina, Kubíček a všichni jsou zdraví a aby se Kubíček konečně zbavil strachů a ozval se mi. moc děkuji 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Prosím všechny andělské bytosti,aby po celé těhotenství a porod ochraňovaly ve zdraví dceru Lucií a její miminko.S láskou děkuji. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Rafaeli, nebo nevím, kdo léčí zvířátka, můžeš mi pomoci s mým Špuntíkem? Uzdrav ho, prosím, ať nekňučí bolestí. Vím, že Bůh má svoje vlastní plány, ale určitě si to můj Špuntíček nezaslouží. Moc ti děkuji, i pokud předáš mojí prosbu andílkovi, který by mu mohl pomoci. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Pane Bože, přiveď do mého života štěstí. Ty víš, co potřebuju, nechám to úplně na tobě. Věřím ti a věřím v Tebe. Už toho neštěstí bylo dost, už fakt víc neunesu. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Azraeli, moc jsem se na tebe zlobila, že sis vzal mého tatínka do nebíčka, ale vím, že už netrpí bolestmi a určitě je šťastný. Děkuju ti, že jsi ho odvedl mezi anděly. Vím, že šance na vyléčení nebyla, jen jsem měla moc bolavé srdíčko. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Andílku Mobieli, stůj při mě při vyšetření, které mě příští měsíc čeká. Ať už najdou příčinu a začnou mě léčit. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Hartusieli, můj milý andílku, ať se mi daří v podnikání a mám hodně spokojených zákazníků. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Příští týden jdu na pohovor, moc prosím, ať mi to dobře dopadne a vezmou mě do nové práce.

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021


Pane Bože prosím, ať ten kluk jménem Pavel už konečně dostane rozum jinak se už z něj opravdu brzy zblázním. 

PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 15. 8. 2021Chtěla bych požádat ty nahoře, kohokoliv, o ochranu pro všechny lidi na světě, zdraví, aby nás už ten covid nezatěžoval. Děkuji mnohokrát. Lenka

✓ PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 8. 8. 2021


Rád bych o něco požádal. Moje sestra před týdnem zemřela. Chtěl bych, aby byla šťastná tam nahoře. Povězte ji, prosím, že mi moc chybí a že jí mám moc rád. 

✓ PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 8. 8. 2021


Andílku můj, prosím, ať se mi daří v pracovní oblasti. Díky moc za štěstí v práci. Vím, že mi pomůžeš.

✓ PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 8. 8. 2021


Archanděli Rafaeli, ty víš, co mě trápí, znáš všechny moje nemoci. Můžeš mi pomoct s léčením? Ať všechny nemoci odejdou, odeber je, moc tě prosím. Žádám tě o léčení. Mocinky ti děkuju. 

✓ PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 8. 8. 2021


Přeju si splatit do konce příštího roku půjčku, kterou jsem si vzal po smrti mé maminky, na zaplacení všeho potřebnýho. Hodila by se mi pomoc shora. Poslední rok se nebyl nejlepší, přišel jsem o práci, ale pořád stíhám platit splátky. 

✓ PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 8. 8. 2021


Přála bych si návrat mého Martina. Udělala jsem hodně chyb, uvědomuji si je, a pracuji na sobě. Prosím, ať to vidí také Martin a odpustí mi, vrátí se ke mně. Byla bych moc šťastná. 

✓ PŘÁNÍČKO PŘEDÁNO DNE: 8. 8. 2021