talisman léčení

Jako talisman můžete použít téměř cokoliv, co máte rádi, čemu věříte. Může to být kamínek, věc, kterou jste dostali, jako malí a je vašemu srdci blízká, nebo můžete volit z nepřeberného množství talismanů, které se nachází na internetu.

Také mám takové talismany v nabídce, kdy jsou vyráběny přesně ve chvíli, kdy je konstelace hvězd nakloněna, jež obsahují hebrejské magické formulky. A o takovém talismanu bych nyní ráda napsala pár řádek.

Talisman na zdraví obsahuje nejen písmena a slova hebrejská, kouzelné formulky, ale také šesticípou hvězdu. Jedná se o Davidovu hvězdu, s napojením na duchovno, tedy i vaší duši. Jak známo, pokud je zdravá duše, je zdravé i tělo. Duše úzce koresponduje s tělem, a veškeré nemoci těla jsou vlastně odrazem duše. Davidova hvězda je vlastně štít pro tělo i duši. Nastoluje rovnováhu v těle, harmonizuje energetická centra a tím dochází k vylepšení zdraví. Samozřejmě postupně, nic není tak rychlé, že byste si nasadili talisman a hned se uzdravili.

Pokud bychom se na šesticípou hvězdu podívali z jiného úhlu, pak značí symbol života. Oheň a voda, což jsou dva elementy, bez kterých tělo churaví. Oheň symbolizuje naši vnitřní energii a voda správný tok této energie.

Jak vidíte, vše se vším souvisí, vše se propojuje, stejně jako ve zdravém těle. Proto je tento talisman vhodný právě na léčení, a to nejen těla, ale také toho, co je v našem životě nemocné - může to být práce, podnikání, vztahy...