unakit


Další kámen, který stojí za bližší představení. Tento kámen mám velice ráda, a nejen já. Je to jeden z dračích kamenů, které v sobě mají velkou sílu.

Je to kámen vizí a extáze. Prožít extázi člověk může samozřejmě různými způsoby. A prožívat extázi při spojení s andělem, který má Unakit pod svým patronátem, to se asi ani nedá slovy vylíčit. Pokud tento kámen dlouho nosíte, nebo je ve vaší blízkosti, pak získáváte dar vidění nebo slyšení. Je to skutečně kámen vizí, stačí si ho dát večer pod polštář, zavolat andílky, poprosit je o radu, a skrze sny vám dají odpověď. A to i přesto, že tento kámen nemá pod svým patronátem Uriel, archanděl snů.

Další možností, jak použít tento kámen, je položit si ho doprostřed čela, na své třetí oko, a s jeho pomocí ho aktivovat. Můžete ho zkombinovat s dalšími věšteckými kameny, a nosit jako náhrdelník nebo náramek. Kameny, které dokáže výrazně posílit a spojit se s jejich energií, jsou: ametyst, achát - především modrý a černý, heliotrop, jaspis červený, avanturín zelený, granát, citrín, smaragd, jadeit, nefrit, lapis lazuli, růženín, rubín, safír, obsidián vločkový, tygří oko, sardonyx a tyrkys.

Další krásnou vlastností, kterou unakit má, je rušení negativní energie, elektromagnetických vlivů.

Používá se také pro odblokování toho, co vás tíží, co si nesete z minulosti nebo minulých životů. Vše toto dokáže postupem času při pravidelném nošení odblokovat a rozpustit.

Léčebné využití: Především ocení ženy, které nemohou počít přirozenou cestou, nebo to mají ztížené, neboť dokáže vyrovnat hladinu v těle a nastavit ji na početí. Také se používal kdysi v minulosti při dlouhodobých onemocnění, k pomoci uzdravení, nebo k navýšení váhy, pokud člověk nezdravě zhubl a jinou cestou se nedalo nastolit pořádek v těle. Podporuje růst vlasů a regeneruje buňky v těle.

Tento kámen snáší velice dobře vodu, dají se z něj vyrábět elixíry, které je možno pít, nebo použít do koupele, neboť kůží velice dobře se vstřebávají léčivé účinky do těla.