váhavci

Lidé narození od 21. září do 24. září jsou váhaví a nerozhodní.


Události se pohnou směrem vpřed, již jste na změny, které budou následovat, připraveni. Nápady se do vaší mysli jen hrnou, je zapotřebí je zúročit. Dostanete dobrý nápad, jak přijít k více penězům, tak se tohoto nápadu chopte, nebudete zklamáni. Také můžete pomoci někomu jinému uskutečnit jeho sen, či jen poradit. Správná řešení vám vyvstanou sama od sebe, nemusíte se bát omylů. Také pokud budete sami stát před rozhodnutím, rozhodnete se správně. Máte na dosah ruky vše, co si vezmete do hlavy. Dostanete šanci, která se nebude opakovat.

Dostanete zprávu od přítele. Touto zprávou budete zaskočeni, ale zároveň potěšeni. Na světě jsou lidé, kterým na vás záleží. Projevte jim také náklonnost. Máte dar tvořivosti, tak ji zúročte. Také byste mohli namalovat nějaký energetický obrázek, či skutečné dílo, máte k tomu předpoklady, byť se to může zdát nemožné. Ani vášeň vám chybět nebude, nadchnete se pro mnoho věcí. Můžete se rozvíjet podle libosti. Budete se radovat ze života, svým optimismem nakazíte ostatní. Také můžete společně s přáteli podniknout nějaké dobrodružství. Nebuďte nejistí, dokážete cokoliv.

Návrat partnera se blíží, vzplane z kdysi zapálené jiskry plamínek. Proto je třeba ho nenechat zhasnout. V případě partnerství budete neklidní, zažíváte stereotyp, který vás nudí. Můžete se porozhlédnout jinde, zde je ale riziko, že s milencem sice zažijete chvíle plné vášně, tento vztah však nebude mít trvání. Pokud si chcete jen zpříjemnit sexuální a partnerský život, zkuste k sobě někoho přibrat, než myslet hned na nevěru. Pokud jste bez partnera, zažijete horoucí lásku, která však brzy skončí.

Pokud studujete, budete mít štěstí. Jste bystří, vše si lehce zapamatujete, i logika vám nechybí. Můžete také spolužákům pomoci s látkou, které nerozumí. Budete mít tendenci se sbližovat se spolužáky, jen pozor, ať to nedojde příliš daleko. S učiteli budete dobře vycházet.

V zaměstnání se dočkáte povýšení, či k tomu budete mít slušně nakročeno. Zvažte, zda toto povýšení přijmete. Nemáte sice dost zkušeností, ambice vám však nechybí. Pokud jste bez zaměstnání, práci hledejte spíše v mladém kolektivu. Brigáda se vám naskytne téměř sama. V pohovoru uspějete, jste kreativní a nebojíte se, to je vaše velké plus.

Peníze se budou lehce vydělávat, ale také lehce utrácet.