velekněz

Budete řešit závažnou otázku, která ovlivní následující dny a měsíce vašeho života. Nechte si poradit od člověka, který není nijak zainteresován v této problematice, jeho názor bude velmi cenný. Poskytne vám náhled také z jiné strany, nastíní možnosti, o kterých jste neměli ani tušení. Rozhodnout se ale budete muset sami. Zauvažujte nad svým chováním, ať nezpůsobí ostatním starosti.

Budete se také chtít vydat na cestu zcela neplánovanou. Měli byste si to však rozmyslet, i doma se dá vše řešit. Na urážlivost raději zapomeňte, při problémech si promluvte s někým, kdo vás vyslechne, případně poradí další postup. Vždy jsou dvě cesty, dobrá a špatná, tak dejte pozor, ať se nevydáte po té nesprávné.

Objednejte se u svého lékaře, je nutná preventivní prohlídka. Pokud máte pocit, že s vaším zdravím není něco v pořádku, návštěvu lékaře neodkládejte. Myšlenky budou proudit vaší hlavou, budou vás přepadat nové a nové. Dostanete nápad, který stojí za uskutečnění. Chystá se za vámi moudrý člověk, můžete se mu svěřit se svými problémy. Na oplátku i vy někomu dobře poradíte. Jste hloubaví, proto raději za volant nesedejte, mohli byste způsobit dopravní nehodu. Zatěžujete příliš hlavu, a nevěnujete pozornost tomu, co se děje kolem vás.

Pokud nežijete v manželství, právě nyní po tomto svazku můžete velmi toužit. Rozumíte si se svým partnerem, důvěřujete si, a to je v pořádku. Budete chtít cítit teplo svého partnera, budete toužit po milých slovech, které dokážete nejen vyslovit, ale i přijmout. Nemusíte se s partnerem milovat, stačí vám jeho blízkost a spokojenost. Také se od svého partnera mnohé naučíte, naslouchejte mu.

Obklopíte se mnoha lidmi, kterým důvěřujete, a kteří důvěřují vám. Je to měsíc naplnění duše blahem, proto zvažte, jak svou duši nakrmit. Můžete meditovat, nebo poslouchat hudbu, přečíst si poezii. To vše vaší duši lahodí, toto vše potřebuje vaše duše ke spokojenosti.