velekněžka

Tento měsíc přijdete na kloub nějakému tajemství. Toto tajemství si však necháte pro sebe. Budete naslouchat ostatním lidem, ale radit jim dnes nebudete. I vyslechnutí jim pomůže, aby se sami rozhodli, jak se svým životem dál naloží. Také budete přemýšlet, co byste ve svém životě mohli zlepšit, jak zaplnit prázdná místa, co udělat lépe, čemu se naopak vyhnout.

Budete starostliví, pomůžete dítěti s látkou, kterou příliš nechápe. Uděláte mnoho záslužného, pokusíte se ostatním splnit jejich sny. Nastává vhodný čas také pro meditaci, najděte si volnou chvilku, kde budete sami, kde můžete v klidu rozjímat. Kupte si puzzle nebo složte ty, co máte doma, budete oplývat trpělivostí. K této zábavě můžete přizvat i ostatní členy rodiny.

Setkáte se s velice moudrou ženou, její rady byste neměli brát na lehkou váhu. Nesnažte se jít proti proudu, nechte věci, aby se staly. Cestovat zřejmě nebudete, s výjimkou cest krátkých. Na silnici budete opatrní, možná až příliš. Domácí pohodu nic nepokazí. Doma se budete cítit v bezpečí, není důvod k žádným obavám.

Objeví se menší zdravotní obtíže neznámého původu. Zamyslete se nad svou psychikou, zda nelze důvod najít tam. Udělejte si bylinkový čaj, sladké vody pro tentokrát vynechejte.

Přemýšlet budete o spoustě věcí, závažných i obyčejných. Přijměte všechny návštěvy, dozvíte se spoustu zajímavých věcí. Při rozhodování budete muset použít rozum. Vaše intuice vám napoví, nepodceňujte ji.

V partnerství se objeví třetí osoba, která do vašeho vztahu zasáhne. O svého partnera byste mohli přijít, sledujte varovné signály. Pokud jste bez partnera, seznámíte se s partnerem zadaným, popřípadě zůstanete sami. Nepokoušejte se o těhotenství, tento měsíc se vám to zřejmě nepovede. Věnujte se sexu, ale nepokoušejte se o miminko. Ať již partnera máte či nikoliv, mohli byste se zamilovat do člověka, se kterým vás ale žádná budoucnost nespojuje.

Pokud studujete, budete si svými znalostmi příliš jistí. Nedosahujete však ani průměru, měli byste se ještě na látku podívat.

Pokud již pracujete, lidé za vámi přijdou pro radu. Při podnikání vás navštíví spousta lidí, kteří si vás váží pro vaši moudrost a vstřícnost.

S finanční situací budete spokojeni. Mohlo by vás to svádět k většímu utrácení, na to ale pozor.