velká soutěž - kreativita


Vzdejte hold a poděkování andělu svému ♥

Vyrobte svého anděla z čehokoliv, buďte kreativní ve spojení s ním. Může být maličký, nebo větší, velikosti ani tvaru se meze nekladou. Může mít podobu jakoukoliv, anděla bezpečně poznáme podle křidélek, které jsou podmínkou každého výtvoru. Může to být figurka, náramek, z látky, krepáku, kamínků, nebo z jakéhokoliv jiného materiálu (nemalujte andílky, níže se dozvíte, proč výkresy to být nemohou).

Tvůrce 5 nejkrásnějších výtvorů odměním. Vyberte si kategorii, do které spadáte:

KATEGORIE 1

Školky a školičky - odměněna bude celá třída včetně paní učitelky a paní ředitelky (nebo učitele / ředitele) - můžete vytvořit jeden společný nebo každý zvlášť může vyrobit svého andílka nebo ochránce.

KATEGORIE 2

Školy základní i střední - odměněna bude celá třída včetně paní učitelky a paní ředitelky (nebo učitele / ředitele) - můžete vytvořit jeden společný nebo každý zvlášť může vyrobit svého andílka nebo ochránce.

KATEGORIE 3

Jednotlivci - děti od 6 do 15 let - odměněn bude nejkreativnější výtvor

KATEGORIE 4

Jednotlivci - od 15 do 21 let - odměněn bude nejkreativnější výtvor

KATEGORIE 5

Jednotlivci - dospěláci od 21 do 120 let - odměněn bude nejkreativnější výtvor

Podmínka: nesmí se jednat o kupovaný kus, odměňuje se kreativita, do které vložíte také kousíček svého srdíčka. Zasláním svého výtvoru souhlasíte s obdarováním dítěte, které z toho bude mít radost. Výtvory vezmu s sebou na velikonoční jarmark do Krupky dne 9.4.2023, kde budou předány dětem (samozřejmě jako dárek od Vás, tedy zcela zdarma). Každý výtvor tedy nakonec najde svého malého majitele. 

Cena pro kategorii č. 1 - balíček mandalek k vybarvení, sestavené jako omalovánky + žmoulánek (léčivý minerál do ruky), pro paní učitelku a ředitelku (nebo učitele a ředitele) bude připravena sovička s léčivými kameny.

Cena pro kategorii č. 2 - balíček náramků a prstýnků z léčivých kamenů - každý žák či student z vylosované třídy obdrží tuto kolekci (1 náramek s andělskými křídly a 1 prstýnek). Pro třídního učitele nebo učitelku této třídy a paní ředitelku nebo pana ředitele bude připraven strom života s léčivými kameny vhodný na pracovní stůl, nebo jako ozdoba do bytu či domu. 

Cena pro kategorii č. 3 - Svíčka andílka a náramek se jménem s pravým křišťálem.

Cena pro kategorii č. 4 - náramek z léčivých minerálů s andělskými křídly, svícen andělských křídel na čajovou svíčku a přívěsek andílka s řetízkem.

Cena pro kategorii č. 5 - dle vlastního výběru - buď velký andělský horoskop v kroužkové vazbě osázený maličkými léčivými minerály, nebo větší svíčka andílka a náhrdelník z léčivých minerálů na zapínání (délka cca 45 cm.

Soutěžit můžete od 8. ledna 2023 až do 21. března 2023. Jména výherců budou uveřejněna dne 31. 3. 2023

A nyní to nejdůležitější - své výtvory posílejte na adresu: Denisa Marie Váňová, Hřbitovní 2069, 41501 Teplice. Nezapomeňte uvést nejen své jméno a adresu včetně telefonního čísla (pokud byste byli mezi vylosovanými, usnadnilo by to odeslání výhry), svůj věk a kategorii, do které chcete být zařazeni. Výtvorů může být více, avšak jeden balíček s výtvorem znamená jedno zařazení do soutěže. S výherci se ještě poté spojím telefonicky, abychom domluvili detaily (přeci jen vyrobím pro každého z Vás výhru tak, aby se Vám co nejvíce líbila).