Velký náhled mého přání


Objednací kód: V-6

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené.(napište si svá 3 přání v pořadí podle důležitosti)

Co mohu očekávat v oblasti mého přání? Mohu žádat anděly, případně jaké? Mám se vydat na cestu za splněním mého přání, mám jít tomu naproti? Případně jak? Jak mohu připravit svůj domov na splnění mého přání? (týká se jen přání lásky) Jak mé přání působí na mé zdraví? Jaké strachy v sobě ukrývám? Jaké komplikace mohu ještě očekávat? Je možnost, že se mi přání nesplní? Jak se mám nastavit, jak dojdu spokojenosti při čekání na mé přání? Existuje nějaké rázné řešení, které bych měl podniknout? Je někdo nebo něco, na co si dát pozor? Jak získat sebevědomí a důvěru ve splnění přání? Mám přikládat větší význam svým snům? Jak se změní můj život po splnění mého přání? Jdu správnou cestou, mám ještě pro to něco udělat? Jak velké překážky mě ještě čekají? Co ztratím splněním svého přání? Budu po splnění svého přání šťastný? Jaká je nejlepší energie mého přání, jakou energii mé přání potřebuje?

doba výkladu: 95 minut

Cena v kč: 1584

Cena v €: 68,84

Cena v $: 79,17

S touto věštbou získáváte 15,8 andělských mincí do andělského prasátka.

Provedení: osobní setkání, on-line (po telefonu, skypu, facebooku, whatsappu) nebo emailem

Objednání a provedení:

LICHÝ TÝDEN

Pondělí - sobota (11.00 - 17.00 hod)

SUDÝ TÝDEN

Pondělí - čtvrtek (11.00 - 17.00 hod)

Forma objednání:

· Po telefonu (+420 602 243 310)

· Po telefonu a whatsappu: (+420 728 894 181)

· Emailem (angeldenca@email.cz)

Do objednávky uveďte křesní jméno a datum narození všech, kterých se věštba týká.

Pokud nezvedám telefon, v pracovní době, věnuji se jinému klientu, v tom případě zavolejte později, nebo zvolte jinou formu objednání.

Platba:

· V hotovosti (pouze při osobním setkání)

· Na č. účtu: 303892552/0300 - pro platby z ČR

· Na č. účtu: 670100-2213782228/6210 - pro platby z EU a ČR

Jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky, proto vyčkejte na potvrzení, kdy vám tento variabilní symbol bude sdělen.

· Přes western union: Denisa Marie Váňová, Hřbitovní 2069, 41501 Teplice v Čechách, Česká republika - ze států nepatřících do EU

!!! Platbu je třeba odeslat do 5 dnů od potvrzení objednávky, jinak bude objednávka zrušena !!!

Termín: obdržíte po objednávce, před zaplacením penízků - většinou do 14 pracovních dnů, v případě většího počtu objednávek později - vždy vyčkejte na mé potvrzení objednávky, teprve pak vám běží lhůta pro platbu nebo zálohu

Jako bonus si můžete zahrát na kole štěstí - stačí do objednávky napsat nebo sdělit : KOLO ŠTĚSTÍ (a připojit číslo od 1 do 10). 5 čísel je výherních, 5 čísel nevýherních. Jakmile bude výhra vybrána v určitý den, bude nahrazena jinou, podobnou. Tedy jedna objednávka značí jednu šanci na výhru.

Objednáním souhlasíte s obchodními podmínkami (najdete v rubrice Informace)