věštby: budoucnost II.


malá budoucnost

Kam bude má budoucnost směřovat? Změním partnera? Budu v lásce spokojený? Je mi můj přítel nevěrný? Co mám dělat? Zůstanu v práci, nebo ji změním?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

malý výklad

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mě čeká v oblasti bydlení? Co mě čeká v oblasti lásky? Co mě čeká v oblasti práce (podnikání)? Co mě čeká v oblasti peněz Co mě čeká v oblasti zdraví? Jaké štěstí mě potká, a jak mu jít naproti?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Měsíční náhled

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mě čeká nepříjemného, na co se soustředit? Co mě čeká příjemného, na co se těšit? Co mě čeká v oblasti lásky? Co mě čeká v oblasti práce (podnikání)? Co mě čeká v oblasti peněz Co mě čeká v oblasti zdraví?

Doba výkladu: 42 minut

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

mlžný opar

Co vše musím překonat v ... (vyberte oblast, např. práce, láska ... atd.) Jak se jeví tato oblasti v současnosti? Co mě čeká do 6 měsíců v této oblasti? Budu postaven před nějaké rozhodnutí? Pokud ano, před jaké?

Doba: 30 minut

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64

Na vlnách osudu

Co si pro mě osud přichystal pěkného v oblasti lásky? Co pro to mohu udělat? Co si pro mě osud přichystal na poli práce nebo penízků? Co pro to mohu udělat? Jdu po správné cestě životem? Měl bych na sobě něco změnit? Jak se mi povede nyní? Jak se mi povede v budoucnu?

Doba výkladu: 48 minut

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

náhled budoucnosti

Jaká je moje osobnost? Jaké penízky a materiální věci budu mít k dispozici? Co moje myšlenky a myšlení? Jaké vztahy či nové přírůstky mohu v rodině očekávat? Jaké budou vztahy v rodině? Můj volný čas a jak ho nejlépe využít? Jak na tom budu po zdravotní stránce? Co mě čeká v oblasti lásky a partnerství? Co se bude dít doma, jak na tom budu s bydlením? Co v mém životě končí? Mohu důvěřovat svým přátelům, nebo si na něco mám dát pozor? Co se má v nejbližší době má duše naučit?

Doba: 72 minut

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

nastavení

Co skutečně očekávám od života, třeba i to, co vnitřně cítím, ale nevím to zatím? Co skutečně mohu dostat v oblasti lásky? Co mohu získat v oblasti práce? Jakým způsobem mi jsou nastaveny finance? Co bych mohl pro změnu v životě udělat? Jaké změny bych mohl ve svém životě dovolit? Potřebuje můj život restart? Povede se mi pak lépe, než doposud?

Doba výkladu: 48 minut

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

nebezpečí a překážky

Jaké překážky mě na mé cestě čekají? Jakým způsobem se s nimi vypořádat? Jak je lze obejít? Jaké nebezpečí mé překážky způsobí? Jaké nebezpečí je na mě připraveno? Jaký druh nebezpečí jsem si zavinil sám, a jak se mu vyhnout? Jak docílit toho, abych si nepřidával překážky do svého života? V jakém období mám hledat moment, který způsobuje překážky nyní v mém životě? Jakým způsobem se dá pracovat na tomto období nyní, abych předešel překážkám, které se mi postavili do cesty?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Nové začátky

Jaké předsevzetí si mám dát? Co mi tento nový počátek přinese? Co z mého života tímto novým začátkem zmizí? Co mohu pro to udělat já, aby byl nový začátek přínosný? Čeho se mám vyvarovat, abych to nepokazil? Potřebuji někoho pro zrealizování nového začátku? Budu muset něco investovat do tohoto nového začátku? Co mi tento začátek přinese pro mou lepší budoucnost?

Doba výkladu: 48 minut

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

novoroční výklad

Výklad z tarotu keltských draků i z karet Lenormand tak trošku jinak. Nejprve se rozloží Taroty keltských draků do 4 číslic roku, a poté karty Lenormand.

Tatoty: Výklad není soustředěn na všechny oblasti života, ale jen na ty, které se vám objeví. Celkem se tedy vykládá na 4 různé oblasti. Výklad je také rozdělen na čtvrtiny roku, tedy máte se jistě na co těšit. Toto je v základním výkladu, ale tento výklad nabízí také rozšíření, tedy klady a zápory každé oblasti a také více než 4 oblasti na konci výkladu.

Lenormand: Výklad z dómů na doplnění tarotového výkladu, kde se objeví i ostatní oblasti života.

Výklad je na rok 2023, tak, jak se ukáže. Jedná se tedy o ucelený výklad na rok 2023.

Doba: 2 hodiny

Cena v kč: 1640

Cena v €: 74,55

nový rok

Jak se budu cítit? (pocit štěstí, optimismu, spokojenosti ...) Co rok přinese mým financím? Co se stane tento rok zásadního v mé rodině? Jak na tom budu tento rok se zdravím? Co budu tento rok zažívat ohledně lásky a partnerství? Co a jak mě bude omezovat, jaké na mě budou působit negativní vlivy? Jaký bude tento rok můj pracovní život? Jaký bude tento rok můj společenský život a společenský úspěch? shrnutí, jaký pro mě bude tento rok

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

pětilístek

Co mě čeká v oblasti lásky, jaká bude tato oblast? Na co si mám dát pozor v oblasti zdraví? Jak na tom budu po finanční stránce? Rodina a přátelé - co se u nich stane zásadního, co ovlivní i můj život? V jaké oblasti mohu očekávat štěstí a jak mu jít naproti?

Doba: 30 min

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64

pozemská cesta životem

Kdo jsem, co jsem za člověka? Jaký mám úkol na tomto světě? Kam směřuji a kam bych měl dojít? Jaký je můj hlavní úkol, jaké je mé poslání? (zvolte oblast, jinak obdržíte úkol, který se ukáže) Co dělám v životě špatně? Po jaké cestě bych se měl vydat? Na co si mám dát pozor?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

projev osudu

budoucnost (vyberte oblast, která vás zajím, např. láska, práce atd.) do 6 měsíců a co pro to mohu udělat budoucnost do jednoho roku a co pro ni udělat Čeho v budoucnu dosáhnu? Objeví se nabídka, kterou mám přijmout, případně jaká? Jaké překážky budu muset překonat? Budu mít k tomu dostatek sil?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

působení domova na život

Jaké bude mé uznání a sláva v životě v souvislosti s tímto bydlením? Jaké bude mé manželství a vztahy? Jak budou zde mé děti spokojené? Jak na mě budou nahlížet přátelé? Budou se ke mně rádi vracet? Jaká bude má kariéra? Jaké působení bude mít tento dům na mé zdraví? Jak zde bude spokojená má rodina?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30