věštby: budoucnost III.


rekonstrukce života

Co dělám ve svém životě špatně? Jakého se držím životního programu nebo nastavení? Mohu tento program změnit? Mohu začít v oblasti práce znovu? Jaké směry se přede mnou otevřou? Mohu začít v oblasti lásky znovu? Jaké cesty se přede mnou otevřou? Jak se můj život změní, pokud projdu proměnou?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

semafor života

Co mě brzdí v mém životě? Na čem bych mohl více zapracovat? V jaké oblasti se mám zastavit, a přehodnotit svůj život? Na co jsem připraven ve svém životě? Jaké změny v životě mě čekají? Co mi přinese, pokud změním chod svého života? Mám sílu a odvahu na změnu ve svém životě, nebo mi něco brání? Jak rychle se projeví změny v mém životě, pokud na ně přistoupím?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

šťastná hvězda

Tento výklad karet je speciální, vykládá se do hvězdy z 36 karet (nebo z náhledu andělů), a zaměřuje se nejen na životní cestu každého člověka, ale také na důležité oblasti života, jako je láska a partnerství, rodinné vztahy, práce a podnikání a s tím související penízky (a možná nejen s tím), zdraví, nejdůležitější karmický úkol a jiné.

Doba: 2 hodiny

Cena v kč: 1640

Cena v €: 74,55

šťastný čtyřlístek

Kde dělám chybu v oblasti lásky? Proč nemohu dojít v lásce ke štěstí? Co mohu udělat, abych prožíval skutečně naplněnou lásku? Proč jsem nespokojen ve své profesi? Mohl bych změnit profesi, byl bych šťasten? Co mám udělat pro to, abych miloval svou práci nebo novou práci? Mohu získat větší množství peněz? Budu šťasten v oblasti financí? Co mohu udělat, abych byl v této oblasti spokojen? Jaký je skutečně můj zdravotní stav? Co mohu udělat pro své zdraví? Je možnost mého naprostého vyléčení? Pokud ano, jakou cestou?

Doba: 78 min

Cena v kč: 1070

Cena v €: 48,64

tarotový velký výklad

Podíváme se na váš život měsíc po měsíci po dobu jednoho roku, také na oblasti osobnosti, penízků, práce, zdraví a jiných životních oblastí.

Doba výkladu: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

v moci osudu

Co mi osud přichystal na cestě životem, co je mým hlavním úkolem? Jak jsem nastaven na lásku? Jak jsem nastaven na práci či podnikání? Jak jsem nastaven na příchod financí? S jakými nemoci se budu muset potýkat? Jaké bydlení je pro mě nejvhodnější?

Doba: 30 min

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64

vánočka života

Jaké mám kladné vlastnosti? Jaké jsou mé záporné vlastnosti (o kterých vím či nevím)? S jakým úkolem jsem přišel na tento svět? Co mohu v životě dokázat? Jaký je můj vnitřní postoj k financím a majetku aneb jaké penízky ke mně mohou přicházet? V jakém oboru (zaměstnání, podnikání) se mi bude dařit nejvíce? Jakého partnera k sobě mohu přitáhnout, aneb pro jakého partnera jsem se narodil? V jakém obydlí budu šťastný? Čemu se vyvarovat, abych se vyhnul závažnějšímu onemocnění?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

vánoční rozložení

Jaké pro mě budou Vánoce? Co mě potěší? Jak dopadnou? Na co si mám dát pozor? Stane se něco neočekávaného? Splní se mi můj největší vánoční sen? Jak je mám nejlépe zvládnout? Jaké ponaučení mi tyto Vánoce přinesou?

Doba výkladu: 48 minut

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

veletoč

Jakou mám duši, jakým směrem proudí mé myšlenky a pocity? Jaké možnosti či zdroje mohu využít v oblasti penízků a finančních možností? Jak dokážu komunikovat? Jakým směrem se mám vydat v oblasti bydlení? Co láska v mém životě, potkám nějakou nebo jak jí posilovat? Jak jsem na tom po zdravotní stránce? Jaké jsou mé možnosti v pracovní oblasti? Jaké změny mě v životě čekají? Jakou dovolenou si budu moci dovolit? Jak posilovat své ambice a sebevědomí? Mohu věřit svým přátelům a známým? Jaké překážky mi vstoupí do cesty a v jaké oblasti?

Doba: 72 minut

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

Velký výklad 202...

Velký výklad na rok (jaký si vyberete) je velice detailní výklad propojený s andělskými vhledy. Obsahuje samotný výklad, ale také vaše nastavení do života z pohledu andílků.

Obsahuje více než 15 životních oblastí, jako je domov, láska, práce, penízky, zdraví, studium, přátelství, cestování, štěstí i neštěstí, a mnoho dalších oblastí.

Rozbor obsahuje cca 10 stran A4 (v případě poslání v dárkovém balení), osobní mandalku sestavenou přímo pro vás a pro nastavení na štěstí v životě. Mandalku dostanete malovanou na lávovém kameni, nebo malovanou pasteli (dle vašeho výběru).

Pokud si necháte velký výklad poslat poštou nebo přes zásilkovnu (zdarma), obdržíte vše v kroužkové vazbě v dárkovém balení i s dárečkem, osázené polodrahokamy. Tento výklad si můžete nechat poslat také emailem.

Doba: 3 hodiny

Cena v kč: 2460

Cena v €: 111,82

velikonoční rozložení

Jak se mám na Velikonoce připravit Co mi zajíček přinese? Jak budu působit na ostatní? Na co si mám dát pozor? Co se mi podaří? Stane se něco neočekávaného? Splní se mi můj největší velikonoční sen? Jak je mám nejlépe zvládnout? Jaké ponaučení mi tyto Velikonoce přinesou? Potkám někoho zajímavého? Najdu novou lásku pro život?

Doba výkladu: 66 minut

Cena v kč: 910

Cena v €: 41,37

výklad problému do důsledků

Jaký je základ mého problému, co ho vyvolalo, nebo co je jeho příčinou? Co bych měl vědět o současné situaci? Co se začíná dít, nebo se brzy stane? Co se nemůže podařit, na co si mám dát pozor? Co bych pro vyřešení problému mohl udělat? Čeho se nemusím bát? Co určitě nenastane? Jak vše dopadne?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

život v budoucnosti

Co bude nejdůležitější, čemu věnovat největší pozornost? Na co si dát pozor? Co mi vchází do života pěkného? Co mě čeká v lásce a vztazích? Co čekat v oblasti práce? Jaké penízky ke mně budou plynout? Jak na tom budu po zdravotní stránce? Na co se připravit v oblasti domova? Jaké štěstí bude u mě? Jakou energií budu disponovat? Který léčivý kámen mi pomůže na mé cestě?

Doba: 66 min

Cena v kč: 910

Cena v €: 41,37

život v mých rukách

Jak by měl můj život vypadat? Je někdo, kdo ovládá můj život, a já nemůžu svobodně dýchat či se svobodně rozhodnout? Jak se dostanu ze spár tohoto člověka? Co tento člověk po mně žádá? Proč mně řídí můj život? Jaký život by tento člověk měl, pokud bych se dostal z jeho spárů? Jaký život bych měl já sám, pokud bych se rozhodoval sám za sebe? Proč se omezuji, proč stále ustupuji? Co mám udělat, abych žil život podle svých představ? Jsem schopný držet svůj život ve svých rukách?

Doba výkladu: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

život v přítomnosti

Na co se mám nyní soustředit? Které oblasti (čemu) mám nyní věnovat největší pozornost? Co je příčinou mých potíží? Co na sobě změnit, aby se mi dařilo? Zvládnu to všechno, nebo budu potřebovat pomoc?

Doba: 30 min

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64