věštby: budoucnost


4 brány

Jaké je mé nastavení pro život? Co jsem dostal za dary? Jaké touhy mé touhy budou naplněny? Jaké překážky v životě mě čekají? Jakému neštěstí se vyhnu či nevyhnu? Jaké chtíče mě budou ovládat? Jakou lásku prožiji? Jak na tom budu finančně? Na jakou práci se soustředit, aby se mi vedlo dobře? Jaké nemoci mi hrozí? Jakým nehodám předejít mohu? Co ve svém životě zvrátit mohu, nebo čemu věnovat největší pozornost?

Doba: 72 minut

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

7 pečetí

1. Pečeť - láska (Co mě čeká v této oblasti, jaká láska je mi souzena?) 2. Pečeť - práce (Čeká mě nová práce nebo postup v zaměstnání? Na co se připravit v pracovní či podnikatelské oblasti? Prostě vše, co bych měl vědět v této oblasti.) 3. Pečeť - peníze (zdroj peněz, příjmy nebo ztráty, cokoliv mě čeká v této oblasti) 4. Pečeť - zdraví (Na jakou část těla se více soustředit? Na co si dát pozor)? 5. Pečeť - domov (možné stěhování, rekonstrukce, stavba nového, zvelebení stávajícího, vše, co se týká bydlení) 6. Pečeť - štěstí (V jaké oblasti mohu očekávat štěstí a co pro to udělat?) 7. Pečeť - neštěstí (Jaké překážky a v jaké oblasti mě čekají? Na co si dát pozor?)

Doba: 84 min

Cena v kč: 1150

Cena v €: 52,28

abeceda života

Co mi bylo dáno do vínku? S jakými schopnostmi jsem přišel na tento svět? Jaký majetek mohu získat a jakým způsobem? Jaké vztahy jsou mi předurčeny? Jaké práci bych se měl věnovat? Co mám pochopit ve svém životě? Čeho se mám vyvarovat?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

andělská přítomnost

Blízká budoucnost Co je třeba uvolnit? Dlouhodobá budoucnost Co je třeba ovlivnit? Jakého uznání se mi dostane? Jakého cíle mohu dosáhnout? Jakou nabídku obdržím? Jak se ke mně budou chovat ostatní? Jak velkou sílu na to budu mít?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

budoucnost pro muže

Na co se soustředit? práce a podnikání penízky rodina láska a vztahy zdraví štěstí neštěstí a překážky

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

budoucnost pro ženy

Na co se nejvíce soustředit? láska a vztahy děti a těhotenství domov a bydlení práce a podnikání penízky zprávy a komunikace rozhodnutí a volba zdraví přátelé faleš a intriky nebezpečí překážky a neštěstí štěstí

Doba: 84 min

Cena v kč: 1150

Cena v €: 52,28

cesta mým životem

Co na své cestě zažiji? Kudy se mám vydat, po jaké cestě? Co bych měl na své cestě dokázat? Mám dostatek sil to zvládnout? Kam na své cestě dojdu?

Doba výkladu: 30 minut

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64

Co mohu očekávat v blízké době?

Jak se budu cítit? Co tento měsíc přinese mým financím? Co se stane zásadního v mé rodině? Jak na tom budu se zdravím? Co zažiji v oblasti lásky a partnerství? Co mě bude omezovat, jaké na mě budou působit negativní vlivy? Jak na tom budu s prací (podnikáním)? Jaký bude můj společenský život a úspěch?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

čtyřlístek pro štěstí

Kde potkám své štěstí? Která oblast mého života potřebuje štěstí? Jaká příležitost ke štěstí se mi nabízí? Co mi brání ve štěstí? Čím přináším štěstí ostatním? Co nebo kdo potřebuje štěstí víc než já? Jakou silnou stránku nebo talent mám použít pro své štěstí?

Doba výkladu: 42 minut

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

hudba budoucnosti

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mi to přinese nyní nebo v budoucnu? Jak na tom budu po finanční stránce? Co pro to mohu udělat? Jakým směrem se mám vydat v pracovní oblasti? Potkám tu pravou lásku do pohody i nepohody? Jakým nemocem

je třeba se vyhnout? Co dělat pro dobrý zdravotní stav? V jakém domově budu opravdu šťastný?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

kolo osudu

Jaká je má duše, mysl, pocity? Jaká bude má finanční situace, zdroj příjmů? Jak co nejlépe komunikovat? Na co se soustředit ve svém domově? Jaké budu mít vztahy milostné? Jaké budou mě pracovní vztahy? Co mě čeká v oblasti práce? Jsou nějaké změny, které budu muset přijmout? Jak se nastavit na vyšší cíle a naplnění ambicí? Čemu se ve svém životě nevyhnu?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

kolotoč života

Jaké je mé vnitřní já? Jak na tom budu po finanční stránce? Na co se zaměřit nejvíce? Co bych měl řešit v oblasti bydlení? Jaký čas budu mít na zábavu a využiji ho? Jak na tom budu po pracovní stránce? Jaké bude mé partnerství? Je můj sexuální život v pořádku, nebo je třeba na něm pracovat? Co mám pochopit v

životě? Jakého uznání se dočkám? V čem věřit a nevěřit přátelům? Jsou mé naděje reálné? Odkud a kam směřuji? Jak se lépe rozvíjet? Jak navýšit své pracovní

nasazení? Jaké myšlenky poslouchat, které povedou k dobrému nápadu? Jak zvládat změnu nálad, nebo své vnitřní nastavení? Jakým aférám a flirtům se vyhnout?

Doba: 108 min

Cena v kč: 1480

Cena v €: 67,28

komnaty života

Co vás na pozemské cestě čeká? Co vám bylo dáno do vínku v oblasti lásky? Jakou práci byste měli vykonávat? Jaké penízky jsou vám nakloněny? S jakými nemoci budete bojovat, nebo se jim lze vyhnout? Na co si dát pozor? Jaké štěstí k vám přijde a v jaké oblasti? Co pro to udělat? Jakou karmu si nesete z minulého života? Co udělat pro její uzavření?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

linie života

Jaká je moje osobnost, vědomá i podvědomá? Jaké dary jsem dostal do života? Jak s nimi mohu naložit? Co mě v životě brzdí? Zvolil jsem si dobrou práci, případně jakým směrem se vydat? Co mohu v životě očekávat v oblasti financí? Z čeho plyne má nespokojenost? Jak bych mohl na sobě co nejvíce zapracovat, abych došel štěstí? Co se pro mě odkrývá do budoucna, o čem bych měl vědět?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Magie života

Témata jsou jasně daná, nelze je měnit.

hlavní téma aneb na co se nejvíce soustředit v daném období osobnost aneb jaká bude má osobnost, jak na sobě pracovat penízky aneb jak na tom budu finančně, případně jak pomoci lepšímu zisku komunikace aneb co mi brání nebo co ještě posílit v této oblasti domov aneb vyměnit, vylepšit nebo vyladit, případně co očekávat v oblasti bydlení děti a rodina aneb jaké budou vztahy, na co se nejvíce zaměřit, případně zda očekávat nějaké změny v rodině práce nebo podnikání aneb jaká práce by byla nejlepší, měnit práci, žádat o povýšení, zvolit jiný směr podnikání atd. láska aneb co očekávat v oblasti lásky, vztahů, jak pracovat na vztahu atd. magie aneb co si můžete přitáhnout do života a jakým způsobem vzdělání aneb studia, samostudia atd. kariéra aneb jak pokračovat v kariéře, případně jak ji nastavit, co pro to udělat štěstí aneb jaké štěstí k vám míří, co pro něj udělat, jak si ho udržet neštěstí a překážky, které lze očekávat a jak se jim vyhnout zdraví a nemoci, na co se na svém těle více soustředit, atd.

Doba výkladu: 84 minut

Cena v kč: 1150

Cena v €: 52,28