věštby: děti a rodina II.


pohled mé dcery, syna

Jak mě má dcera (syn) vnímá jako rodiče? Jak mě má dcera (syn) vnímá jako člověka? Proč dochází k nedorozumění mezi námi? Chce mě mít jako součást svého života? Udělal jsem při výchově nějakou závažnou chybu, případně jakou? Jak tuto chybu vnímá můj potomek? Udělal nějaké chybné rozhodnutí v našem vztahu můj potomek? Jak postupovat, abychom byli v kontaktu? Zvládneme najít společnou řeč, případně jak docílit harmonie mezi námi?

doba výkladu: 54 minut

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

rodičovská role

Jakou mám osobnost a jak na sobě pracovat? Jakou má osobnost mé dítě a jak ho podpořit? Jaký máme mezi sebou momentálně vztah? V čem mu mohu důvěřovat? V čem mu věřit nemám? Jak spolu budeme vycházet při rozdílných názorech? Jak spolu budeme vycházet v budoucnu?

doba výkladu: 42 minut

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

rodinné bydlení

Mám dítěti (dětem) nabídnout společné bydlení? Co mi toto společné bydlení přinese, jaké bude mít výhody? Co dítěti (dětem) toto společné bydlení přinese, jaké bude mít pro ně výhody? Co mi to naopak vezme? Co to vezme mému dítěti (dětem)? Jak tuto nabídku mé dítě (děti) přijme?

doba výkladu: 36 minut

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

skon milované osoby

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

doba výkladu: 42 minut

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

těhotenství

Jaký je důvod toho, že se mi nedaří otěhotnět? Přeje si můj partner miminko, stejně jako já? Nemá můj partner zdravotní problémy v této oblasti, nebo není dokonce neplodný? Co pro těhotenství mohu udělat já sama? Jaké překážky musím překonat? Podaří se mi otěhotnět? Pokud ano, tak v jakém období? Bude průběh těhotenství v pořádku do samého konce?Nepotratím? Mám šanci na narození miminka?Budu rodit přirozenou cestou nebo císařským řezem? Jakou energii bude mít narozené miminko?

doba výkladu: 72 minut

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

výchova dítěte - 0 - 6 let

Jak bude navazovat vztahy s ostatními dětmi a kantory? Jak mu to půjde ve škole? Jaký styl výchovy zvolit? Jaký režim je dobré zavést? Jak se postavit k výchově (s ohledem na příbuzné)? Jak mě nyní mé dítě vnímá?

doba výkladu: 36 minut

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

výchova dítěte 7 - 11 let

Na co se u svého dítěte nejvíce soustředit? Má dobrou paměť? Jak docílit dobrých výsledků u učení? Pro jaké nadání má předpoklady, na jaké koníčky bych ho mohl dát? Jakým způsobem ho začlenit do povinností? Na jaké budoucí studium ho již nyní mám připravovat, podporovat? Jak mě vnímá jako rodiče? Jaký vztah budeme mít do budoucna, aneb na čem pracovat již nyní?

Doba: 48 minut

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

výchova dítěte - 12 - 15 let

Jak mě mé dítě nyní vnímá? Co by si přálo v našem vztahu zlepšit? Jak se popasovat mám s rozdílnými názory jeho? Jsou mé rady a názory vždy správné? Jsou situace, kdy má mé dítě pravdu a já nikoliv? Jak mohu pracovat na našem vztahu, abychom oba byli šťastni?

doba výkladu: 36 minut

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

vyléčení smutku

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek, nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37