věštby: domov a bydlení III.


těžké rozhodnutí

Mám se nastěhovat k partnerovi, pokud mi to nabídne (nebo již nabízí)? Mohu svůj byt (dům) pronajmout? Nebudu litovat, pokud svůj byt (dům) prodám? Jaké bude naše soužití? Skutečně touží po společném bydlení? Jak se u partnera doma budu cítit, pokud se tam přestěhuji? Čeká mě nějaké omezování, aneb co si u partnera nebudu moci dovolit? Mám přijmout jeho návrh? Nebudu tohoto kroku litovat?

doba výkladu: 54 minut

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

větší rekonstrukce

Zrealizuji letos rozsáhlejší rekonstrukci bytu či domu? Pokud ne, tak do jaké doby? Najdu vhodné řemeslníky? Budu mít na to dostatek financí? Bude výsledek dle mých vizuálních představ? Bude výsledek dle mých finančních představ? Co ještě udělat pro to, abych byl spokojen?

doba výkladu: 42 minut

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

volba topení

Vydrží mi stávající topení ještě tento rok? Vydrží mi stávající topení další čas? Pokud řešil bych nové topení, budu mít na něj dostatek financí? Pokud řešil bych nové topení, půjčila by mi banka celou částku? Na jaké topení bych finančně dosáhl (tuhá paliva, dřevo, elektrika, plyn)? Jaký provoz topení si mohu dovolit, do jaké měsíční zálohy nebo jednorázové roční platby? Vyplatí se mi tato investice do budoucna?

doba výkladu: 42 minut

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

výběr nemovitosti

Kam bych se měl přestěhovat? Jak proběhne stěhování? Jak naleznu to nejlepší místo? Co bych měl vědět, než se přestěhuji, o místě, které jsem si vybral? Jaká je duše místa? Proč bych se měl přestěhovat?Přestěhuji se?

doba výkladu: 42 minut

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

znalost vybraného místa

Minulost místa aneb nestalo se zde něco, co by bránilo dobrému bydlení? Přítomnost místa aneb jaké pozitivní či negativní energie zde převládají? Budoucnost místa aneb co vše mi toto místo může nabídnout, nebo naopak odepřít? Co bych mohl udělat, aby se mi zde líbilo? Na co bych si při koupi tohoto místa měl dát pozor? Mohu toto místo koupit (pronajmout), neuškodí mi?

doba výkladu: 36 minut

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73