věštby: duchovno II.


poznej sám sebe

Co o sobě vím, jaké mám vlastnosti? Co o sobě nevím, nebo co nechci vědět? V čem jsem si se sebou jistý? Jak se dokážu rozvíjet? Čeho bych chtěl dosáhnout? Čeho mám dosáhnout? Čeho se bojím? Co mi osud přichystal?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

rekonstrukce života

Co dělám ve svém životě špatně? Jakého se držím životního programu nebo nastavení? Mohu tento program změnit? Mohu začít v oblasti práce znovu? Jaké směry se přede mnou otevřou? Mohu začít v oblasti lásky znovu? Jaké cesty se přede mnou otevřou? Jak se můj život změní, pokud projdu proměnou?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

schopnosti a prostředky

Jaké schopnosti jsem dostal do vínku? Jakým způsobem je mám využít ve svém životě? Co vše je třeba investovat do mých schopností? Jak pracovat na sobě nyní mám? Jakých výsledků mohu dosáhnout? Jakým způsobem získám prostředky na svůj vlastní rozvoj? Mohu využít schopnosti někoho jiného pro sebe? Mohu svými schopnostmi někomu pomoci?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

skon milované osoby

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

spánek

Proč nemohu klidně spát, co mi v tom brání? Proč se budím ze spaní? Proč mám noční můry? Mám snad nemoc, o které nevím? Mám strach, který mi brání v klidném spánku? Jak si mám přivolat krásné sny? Mám změnit něco ve svém životě?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

správná cesta

přání - jak je reálné, nereálné, co přání chybí a co mu přebývá síla myšlenky, která byla s přáním vyslovena vyslyšení a v jaké míře jak ladí vaše přání s vámi a vaší budoucností co je třeba pro přání udělat co je třeba nedělat možné cesty k naplnění přání, včetně časových

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

strašidelný dům

Co u nás doma přebývá? Kudy to přišlo? Kde se nachází vstupní brána? Kdo to vypustil? Jak se toho zbavit? Co dělat, aby se to nevrátilo?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

tajemství domu

Co je v domě, ve kterém žiji, špatně? Z jakého důvodu cítím energii tohoto domu? Co po mně dům žádá? Jakým stylem mohu plánovat rekonstrukci tohoto domu? Co by mi v rekonstrukci mohlo bránit ze strany tohoto domu? Jak mě dům vnímá? Mám tu nějaké nechtěné (neživé) obyvatele? Je zapotřebí prozkoumat historii tohoto domu, a pokud ano, tak proč? Sladím se s tímto domem, nebo budu nucen ho prodat?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

vedení a organizovanost

Jakou sílu v sobě uchovávám? Jaký jsem vedoucí pracovník nebo bych mohl být? Jak dobře dokážu využít logiku a myšlení? Jak velké je moje charisma a má sebedůvěra? Dokážu pracovat s disciplínou v sobě samém? Jak na sobě v tomto směru mohu ještě pracovat? Dosáhnu v životě velkých výsledků, pokud na sobě budu pracovat? Mohu stát v čele organizace nebo podniku?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

víra a příležitost

Jak velká je moje víra? Jak zvýšit svou víru mám? Jaké příležitosti vplují mi do života? V jaké oblasti jen sním? Jakým způsobem naplním své sny a touhy? Na co mám se nyní soustředit? Jak velký krok v mém životě mě čeká? Co mám nechat za sebou, co odstranit ze svého života mám?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

vyléčení smutku

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek, nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

vztek a zklidnění

Co se děje s mou duší, že prožívám vzteklé momenty? Jakým způsobem se zklidnit před výbuchem? Jaký má moje vzteklost dopad na moje blízké? Je něco, co mě vždy podnítí ke vzteklosti? Je něco ve mně, co se mi nelíbí, a pak se takto chovám? Mám vyhledat odbornou pomoc? Na čem mám pracovat, aby se toto nestávalo? Proč jsem jako aprílové počasí? Jakou metodou si mohu pomoci sám?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

zlozvyk

Zbavím se někdy svého zlozvyku? Budu mít dostatek sil k tomuto kroku? Budu mít pevnou vůli? Bude mě někdo od toho odrazovat? Podpoří mě někdo? Podaří se mi to hned na poprvé? Budu mít nutkání začít se zlozvykem dříve, než se ho zbavím? Překonám toto období? Začnu s tímto zlozvykem někdy v budoucnu? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud s tím skončím? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud nepřestanu?

Doba: 66 min

Cena v kč: 910

Cena v €: 41,37

životní poslání

Jaké je mé životní poslání, čemu se mám věnovat? Co mohu udělat pro jeho naplnění? Budu k jeho naplnění potřebovat finanční prostředky? Jak moc se mi změní život, pokud se po této cestě vydám? Jak to změní život mých blízkých? Podpoří mě v tom rodina, nebo mi to budou ztěžovat? Proč jsem nenalezl ještě smysl svého poslání? Kdo mi v jeho plnění pomůže?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30