věštby: láska a vztahy II.


čtyřlístek lásky

Miluje mě můj partner? Co je pro mě ochoten udělat? Co by obětoval pro naši lásku? Jaké štěstí nás čeká ve vztahu? Je něco, co ohrozit by mohlo náš vztah? Vybral jsem si svého partnera dobře?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

dávka lásky

Jak zvýšit lásku v našem vztahu? Čím okořenit náš vztah mohu? Co mi v partnerství chybí? Co partnerovi v partnerství chybí? Jaká je hloubka naší lásky? Jak na mě skutečně nahlíží rodina mého partnera? Jak na mého partnera nahlíží má rodina? Je to láska na celý život?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

dávná láska

Proč nemohu zapomenout na toho, s kým mě pojí minulost? Myslí tento člověk také na mě? Máme spolu ještě něco prožít? Mohli bychom vytvořit dokonalý pár? Jaký život bychom spolu měli? Litoval bych někdy, pokud bychom se k sobě vrátili? Touží tento člověk po mně, jako já po něm? Mám udělat první krok?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

dítě partnera

Jak mě dítě mého partnera vidí? Jak se mu mohu co nejvíce přiblížit? Jak získám jeho náklonnost? Co by si přálo ze všeho nejvíce? Chtělo by návrat svých rodičů, nebo chápe, že to již možné není? Jak co nejlépe zvládnout jeho nálady? Co mi těmito náladami vlastně říká? Mohlo by někdy mezi námi vzniknout pouto?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

dlouhé čekání

Vyplatí se mi čekat na to, co si přeji, nebo je to zbytečná ztráta času? Budu čekat ještě dlouho? V jakém horizontu se toto čekání ještě objevuje? Jak tomu mohu jít naproti? Co pro to mohu udělat? Jsou mé představy o splnění správné, nebo mě něco nepříjemně překvapí? Idealizuji si něco nebo někoho, víc než je zdrávo? Přivede mě to, na co čekám, ke štěstí? Pokud půjdu jinou cestou, co mi to přinese?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Dlouhodobé partnerství

Jak mě vidí partner jako člověka? Co se mu na mě nelíbí? Co se mu naopak na mě líbí? Proč se mnou je tak dlouho? Jaký vztah skutečně máme? Poohlíží se po někom jiném? Pokud ano, proč? Je to má polovina duše, nebo jsem si vybral špatně? Budeme spolu ještě dlouho?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

dokonalé manželství

Našel jsem toho pravého partnera pro život? Jak nahlíží na naše manželství? Co mu v manželství chybí, i když to nedává najevo? Co se mu na našem manželství líbí? Proč si vybral právě mě? Vydrží nám manželství a láska celý život?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

dva na lásku

MŮJ VZTAH Je můj manžel (partner) spokojený ve vztahu? Najde si někoho jiného, pokud ho opustím? Budu mít sílu ho opustit? JEHO (JEJÍ) VZTAH Jak to má nyní doma? Miluje ji (ho)? Proč zůstává v tomto vztahu? Bude mít sílu opustit svůj současný vztah? NÁŠ VZTAH Jaké city ke mně chová? Je ochoten jít se mnou životem? Co získám, pokud se pro něho rozhodnu? RADA Jak bych se nyní měl zachovat?

Doba: 66 min

Cena v kč: 910

Cena v €: 41,37

hádka

Proč mezi nás hádka vstoupila? Co bude mít za následek? Jak hádku vnímá partner? Co mu tato hádka přinesla? Jak jí vnímám já? Co mi tato hádka přinesla? Pochopíme, co máme, nebo se bude hádka opakovat?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

hledání lásky

Co dělám špatně, že jsem stále sám? Jak bych mohl na sobě zapracovat, aby se to změnilo? Co se na mně nelíbí ostatním, co překáží lásce v mém životě? Mám hledat lásku, nebo si mě najde láska sama? Co bych pro budoucí vztah mohl ještě udělat? Jaký by mohl být můj budoucí partner? Kde bychom se mohli setkat? V jakém časovém rozmezí potkám lásku pro vztah?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

hloubka vztahu

Jaký je náš vztah? Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší partner? Jak vypadá náš vztah na povrchu? Jaký je náš vztah hluboko uvnitř?

Doba: 30 min

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64

hlubší smysl našeho vztahu

Proč jsme se s partnerem potkali? Co máme společně řešit nebo udělat? Co přináším do vztahu? Co přináší partner do vztahu? Co jsme prožívali v minulém, společném životě? Čeho se obávám v tomto vztahu? Čeho se obává partner? Jak tyto obavy můžeme odstranit? Co dělat, abychom náš vztah prožívali v harmonii? Čím je můj partner pro mě? Co znamenám já pro partnera? Jaké je společné řešení našeho vztahu? Co je pro to třeba udělat z mé strany? Co by měl partner udělat? Naplníme lásku v tomto životě, nebo půjdeme každý svou vlastní cestou?

Doba: 90 min

Cena v kč: 1230

Cena v €: 55,91

izolace od lidí

Proč se straním lidí, mám snad nějakou fobii? Čeho se tak moc bojím? Mám pracovat na svém sebevědomí, případně jakým směrem? Co na sobě mohu zlepšit? Je třeba řešit, co si o mně lidé myslí? Co si podvědomě o sobě myslím já sám? Co se mi vnitřně nelíbí na chování lidí, třeba to, co vědomě nevím, a co mě izoluje od lidí? Dokážu se s tím vypořádat sám? Co by mi nejvíce pomohlo, abych to změnil?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Jak najdu lásku?

Jaký jsem právě teď? Jakou lásku potřebuji? Co musím vyjádřit? Co musím dát? Co musím vzít? Jak najdu lásku?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

Jak se bude láska vyvíjet?

Jakou mám osobnost? Co se stalo v minulosti, o čem nevím? Co se stane pozitivního v této situaci? Co se stane negativního v této situaci? Jak se situace bude vyvíjet? Budu s vývojem spokojený či nespokojený?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73