věštby: láska a vztahy III.


Jak to se mnou myslí?

Proč si vybral právě mě? Čím jsem ho zaujal? Jak to se mnou myslí? Stojí o vztah se mnou? Co dělat, aby byl spokojen? Jak docílit vztahu s ním? Stojí vztah s ním za to? Potkám ještě někoho jiného, kdo by o vztah se mnou stál více? Jaký vztah je pro mě ten pravý?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Jaký mě čeká úkol ve vztahu?

Jak vypadá náš vztah v současné době? Na co se mám připravit? Co jsem přinesl do vztahu? Co přinesl do vztahu partner? Co musím ve vztahu prožít a překonat? Co musí můj partner ve vztahu prožít a překonat? Jak náš vztah dopadne?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Je nevěrný?

Jakou má můj partner osobnost? Jaké vztahy zažíval v minulosti? Jaký má názor partner na náš vztah? Jak byl připraven do vztahu? Co zažíval ze strany otce? Co zažíval ze strany matky? Kdyby měl příležitost, byl by mi nevěrný? Pohybuje se kolem něj někdo, kdo by mohl narušit náš vztah? Jaký by byl důvod jeho nevěry? Je mi nevěrný?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Kam se vztah ubírá?

Jakou mám osobnost? Jaké mám představy o vztahu? Co cítím k partnerovi? Jakou má osobnost partner? Co ke mně cítí? Jak si partner náš vztah představuje? Jak by se ke mně chtěl chovat? Jakým způsobem budu vztah rozvíjet? Jakým způsobem bude vztah rozvíjet partner? Jakým způsobem se vztah bude rozvíjet? Co nás čeká ve vztahu v nejbližší době? Co nás čeká ve vztahu později?

Doba: 72 min

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

Kamarád pro život

Může být můj kamarád víc než jen kamarád? Cítí ke mně něco víc? Co bych získal sexem s ním? Co bych naopak ztratil? Narušilo by to naše přátelství? Jaký život bych s ním měl? Našel by si jiného kamaráda (kamarádku)? Opustil by mě?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

láska a moudrost

Používám ve vztahu spíše srdce nebo rozum? Používá můj partner ve vztahu spíše srdce nebo rozum? Jak sladit lásku s rozumem, abych prožíval skvělou lásku? Jak se mám chovat ke svému partnerovi, abychom byli oba dva šťastni? Jak by se měl chovat můj partner ke mně? Co nám ve vztahu chybí? Čeho máme ve vztahu moc, a spíše to našemu vztahu škodí? Na jakých negativních vlastnostech by měl zapracovat můj partner? Na jakých negativních vlastnostech mám u sebe zapracovat? Jakým způsobem zajistit v našem vztahu lásku a štěstí?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

Láska a nenávist

Je láska mého partnera opravdu pravá? Pociťuje někdy nenávist vůči mně? Co se partnerovi na mně nelíbí? Co se mu naopak na mě líbí? Proč se někdy chová tak, jako by mě neměl rád? Je spokojen s naším vztahem? Dokázal by mě v současnosti nebo budoucnosti uhodit? Je to ten pravý partner pro život? Co mohu udělat, aby naše láska jen kvetla?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Láska až za hrob

Potkal jsem již toho pravého partnera? Jakou lásku ke mně současný partner chová? Je to partner pro život? Co by pro mě byl schopný udělat? Překvapí mě něčím? Jak se zachová ve zlých dobách? Opustí mě někdy?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Láska na dálku

Miluje mě stále má láska, i když je nyní v cizině? Nenašla si tam někoho jiného? Vrátí se mi brzy zpět? Nepoškodí toto odloučení náš vztah? Najdu si já do doby návratu někoho jiného (třeba jen na sex)? Bude to návrat poslední, nebo mi zase poté odjede? Co by má láska dělala, kdybych za ní do ciziny přijel?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

láska na inzerát

Najdu svou lásku přes inzerát? Najdu svou lásku přes facebook nebo jinou síť? Znám již tohoto člověka? Co mohu o tomto člověku vědět, co mi může být prozrazeno? Mohu tomuto člověku věřit? Bude to láska pro život? Čeká nás společná budoucnost (děti, bydlení...)?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

láska nebeská

Je můj partner mojí půlkou duše? Je naše láska požehnaná? Mohu něco udělat pro zlepšení našeho vztahu? Je můj partner spokojen ve vztahu? Je něco, co se mu na mně nelíbí? Na co si mám dát pozor? Jak se nám bude společně dařit? Zůstaneme spolu?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

Láska nepočká

Miluje mě můj partner? Proč se mi tak málo ozývá? Co mám dělat, abychom se vídali častěji? Chtěl by se mnou bydlet? Jak se zachová, pokud mu nastíním společné bydlení? Počítá se mnou do budoucna? Chtěl by mít se mnou miminko? Je to ten pravý partner pro život? Objeví se ještě někdo jiný?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Láska sobecká

Proč mě partner přehlíží? Co mu na mně tolik vadí? Má raději kamarády než mě? Líbí se mu se mnou? Má někoho jiného, o kom nevím? Rozejde se se mnou, plánuje to, nebo bude plánovat? Co mu dává náš vztah? Je to ten pravý partner pro život? Co mohu udělat, aby se mi více věnoval?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

láska v minulém vztahu

Co nám brání být spolu? Co dělám špatně? Kde se stala chyba? Je partner nakloněn lásce? Co dělat, abychom byli spolu? Co nedělat? Kdo nebo co nám brání v lásce, a jak tomu předejít? Proč nekomunikuje? Kdy by se mi mohl ozvat?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

láska vchází do života

Bude to přítel? Bude to milenec? Proč mi vstoupil do života? Proč jsem mu vstoupil do života? Co mám udělat, aby zůstal v mém životě? Vznikne mezi námi láskyplný a hodnotný vztah na delší dobu?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73