věštby: láska a vztahy VII.


Partnerství II.

Který partner se k nám nejvíce hodí, jaké je jeho hvězdné znamení? Který je pro nás nevhodný, nebo by s ním byla větší práce, na vztahu, na lásce? Je pro nás lepší žena nebo muž? S kým najdeme to skutečné štěstí? Používají se i karty, minerály, ale i kyvadlo.

doba služby: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

Pecivál

Má můj partner radost ze života? Mohl by být akčnější? Jak ho vyprovokovat k akci? Je ve vztahu šťastný? Proč neprojevuje více aktivity? Proč si mě nevšímá? Má mě vůbec rád?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

perfektní partner

Je mi souzeno potkat perfektního partnera? Kde žije tento člověk? Jaký je? Co vykonává za povolání? Čím se zabývá ve volném čase? Kde bych ho mohl potkat? Kdy bych ho mohl potkat? Jaký život s ním budu mít? Vezmu si ho? Budeme mít svatbu? Budeme mít miminko?

Doba: 66 min

Cena v kč: 910

Cena v €: 41,37

platonická láska

Hodíme se k sobě? Pojí nás společná karma? Co od vztahu očekává? Přál by si být se mnou? Začneme spolu komunikovat, psát si? Mám si ho přidat na facebooku nebo jiné sociální síti? Jak toto přidání mezi přátele přijme? Rozhoupe se k něčemu? Jak mě vnímá, co si o mně myslí? Pozve mě někam? Co mám udělat, abychom se sblížili? Kdy bychom se mohli sblížit?

Doba: 72 minut

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

Podezření na nevěru

Zakládá se mé podezření na pravdě? Co se mému partnerovi ve vztahu nelíbí? Co by rád ve vztahu změnil? Přemýšlí o rozchodu? Přemýšlí o nevěře? Je někdo, kdo se mu moc líbí?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

Pochybnosti

Je můj partner skutečně ten pravý? Proč mám v sobě pochybnosti? Pochybuje také on o našem vztahu? Co se o svém partnerovi ještě dozvím? Přečkáme společně všechna úskalí společného života? Jak se postaví k důležitým problémům, pokud nastanou? Budeme spolu šťastni?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Ponižování ve vztahu

Proč mě partner ponižuje? Jaký důvod mu k tomu dávám? Přináší mu to radost? Co mám dělat, aby se to nestávalo? Je partner nespokojený v našem vztahu? Potřebuji ho k životu? Jak bych se měl bez něho?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

porozumění rozchodu

Co ke mně nyní cítí? Jak mě nyní vnímá? Proč se chová jinak, když mě vidí a když mě nevidí? Proč na vše reaguje negativně? Co mám udělat, aby přijal mé pozvání? Mohu ho někam pozvat? Jaký byl skutečný důvod našeho rozchodu? Jaký má vztah k ženám ve své rodině? Jaký má vztah k ženám všeobecně? Očerňuje mě někdo před ním? Pokud ano, jak to vnímá? Máme ještě společnou budoucnost? Myslí na mě? Mohu něco udělat, aby mě chtěl jako dřív, případně co? Co u ostatních hledá, co já mu dát nedokážu? Čeho se ve vztahu se mnou obává? Je lépe na něho zapomenout a jít jinou cestou, nebo tu šance na návrat je?

Doba: 102 min

Cena v kč: 1400

Cena v €: 63,64

porozumění s partnerem

Jak se partner projevuje ve vztahu? Co nosí v hlavě? Co nosí v srdci? Co je pro něj důležité? Co ho nezajímá? Co ho formovalo nebo poznamenalo? Kam vědomě směřuje, k čemu chce dojít? Co tají, skrývá nebo nerad ukazuje? Co potlačuje nebo vytěsňuje? Co si přeje? Čeho se bojí? Co mu osud chystá již brzy? Co mu chystá ve vzdálené budoucnosti? Co se může podařit už brzy, čeho by mohl dosáhnout? Co se může podařit později? Co vám tento partner přináší do života?

Doba: 96 min

Cena v kč: 1320

Cena v €: 60

pravda o vztahu

Jaký jsem právě teď ve vztahu? Jaký je právě teď partner ve vztahu? Jaké máme společné cíle? Chci tento vztah opravdu? Chce tento vztah partner opravdu? Jaká je naše iluze o vztahu? Jak to mohu napravit? Jak to může partner pomoci zachránít? Jaké jsou naše nevyřešené skryté problémy? Co si promítám do partnera? Co si partner promítá do mě?

Doba: 66 min

Cena v kč: 910

Cena v €: 41,37

právo na lásku

Proč jsem se zamiloval do ženatého muže (vdané ženy)? Co ke mně cítí? Má také tak zamotanou hlavu, jako já? Co by si přál ze všeho nejvíce v tomto trojúhelníku? Má náš vztah budoucnost? Jak dlouho náš vztah potrvá?

Doba: 30 min

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64

Pravý přítel

Jak to se mnou kamarád/ka myslí? Jak se vnitřně staví k mé partnerce (partnerovi)? Tuší můj partner, co ke mně kamarád/ka cíti? Jakou budoucnost bychom spolu měli? Pokud zůstane jen u přátelství, jak dlouho potrvá? Pokud by bylo něco víc, zničí to naše přátelství? Dozvěděl by se můj partner/ka o tomto románku? Jak by se k tomu partner/ka postavil?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

problém ve vztahu a jeho odstranění

Jak se chovám ve vztahu? Jak se chová ve vztahu partner? Jaký je problém mezi námi? Kde problém vznikl nebo vzniká? Čím problém přiživuji já? Čím problém přiživuje partner? Co dělat pro zdárné vyřešení? Co nedělat, jak ho neřešit? Jakého mohu dosáhnout výsledku, když budu problém řešit doporučeným způsobem? Co se stane, když problém řešit nebudu?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

první pohled

Co znamenají pohledy, které ke mně vysílá - proč se na mě láskyplně dívá? Má zájem? Jak se to bude dál vyvíjet? Co pro to mohu udělat? V čem mu můžu věřit? V čem mu věřit nemám? Vznikne mezi námi vztah?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

první rande

Co od schůzky mohu očekávat? Těší se partner na naší schůzku? Co ke mně cítí? Co říká jeho srdce? Myslí to se mnou vážně? Z čeho má strach? Jak hluboko je tento strach ukotven? Jak se bude cítit po našem setkání? Jak se budu cítit po našem setkání? Máme naději na společnou budoucnost?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28