věštby: láska a vztahy VIII.


přátelství s překážkami

Na jaké úrovni se nachází naše partnerství? Kam se ztratila zamilovanost? Proč toužím, aby se partner změnil? Jaká je energie našeho vztahu? Jak docílit štěstí ve vztahu? Jaká jsou naše přání ohledně vztahu? Co nás čeká ve vztahu, na co si dát pozor? Jakými změnami je třeba projít?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

Překvapení

Jaké překvapení mohu čekat od partnera? Jak se mi toto překvapení bude líbit? Za jakým záměrem mě překvapí? Co mi toto překvapení přinese do života? Čím nám to obohatí vztah? Oplatím partnerovi toto překvapení?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

přiblížení partnera

Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší partner? Jaký je náš vztah? Co od našeho vztahu chce nebo očekává partner? Má o mě zájem? Je připravený se přiblížit? Mám se k němu přiblížit? Jak ho získat? Čeho se vyvarovat, když ho chci získat? Pravděpodobný vývoj našeho vztahu, aneb jakou šanci mám? Jaká je nejvyšší možná perspektiva našeho vztahu? Je ženatý nebo zadaný? Bude se rozvádět, nebo rozcházet s partnerem (pokud nějakého má)? Jak se k našemu možnému vztahu postaví?

Doba: 84 min

Cena v kč: 1150

Cena v €: 52,28

rozbor vztahu

Jaký je náš současný vztah? Co máme společného, proč jsme spolu? V čem jsme každý jiný? Co si můj partner myslí o našem vztahu, co by rád změnil? Jak to bude s naším vztahem v budoucnu? Jak se náš vztah vyvíjí, na co se máme připravit? Jaké problémy a překážky nám do vztahu vstoupí? Co dělat pro udržení vztahu?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

rozešel jsem se s partnerem

Jak náš rozchod bere partner? Udělal jsem dobře? Co mě čeká nyní v oblasti lásky? Je možný návrat k partnerovi nyní? Je možný návrat k partnerovi v budoucnu? Změní se partner, aby vztah mohl fungovat, již v blízké době? Změní se partner, aby vztah mohl fungovat, v delším časovém období? Uvědomí si své chyby a bude je chtít napravit? Kdy bude vhodná doba pro návrat? Nebude mi vyčítat rozchod nebo můj současný život?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

rozhodnutí mezi dvěma partnery

můj partner č. 1 Co mi přinese, pokud budu s tímto partnerem? Co mě s ním čeká? Jak to se mnou myslí? můj partner č. 2 Co mě čeká s tímto partnerem? Co mě s ním čeká? Jak to se mnou myslí? Zhodnocení S kým bych měl lepší život? Koho bych měl opustit?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

Rozchod ano nebo ne?

Bude partner šťastný, když zůstanu? Mám odejít? Proč mám odejít? Kdy je vhodný čas na odchod? Budu šťastný, když odejdu? Bude partner šťastný, když odejdu?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

rozvodové řízení

Chci požádat o rozvod, je to skutečně správná cesta? Je možné náš vztah ještě zachránit? Chce partner náš vztah zachránit? Pokud přistoupíme k rozvodu, jak bude probíhat? Na co si mám dát největší pozor ze strany partnera u rozvodového jednání? Co bude s našimi dětmi dál? Jak budou rozvod vnímat naše děti? Jak to bude s vypořádáním majetku? Najdu si lepšího partnera?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

sousedské vztahy

Proč si nerozumíme? Co se mu na mě nelíbí? Proč mi dělá naschvály? Jaký je důvod jeho nesnášenlivosti? Je možnost usmíření? Kdo by měl udělat první krok? Čekají nás nějaké větší problémy a nedorozumění?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

stalking

Proč mě tento člověk stále kontaktuje? Kam až je ochoten zajít? Hrozí mi od tohoto člověka nějaké nebezpečí? Zanechá tohoto jednání sám od sebe? Bude se jeho jednání stupňovat? Pozoruje mě, aniž bych o tom věděl? Jsem v nebezpečí já, nebo někdo z mé rodiny? Je ve spojení s někým, kdo ho v tomto jednání podporuje? Co mohu udělat, jak se mám bránit? Mám na tohoto člověka podat trestní oznámení?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

stávka vztahu

Je náš vztah schopen přežít? Má cenu bojovat za tento vztah? Pokud začnu bojovat, bude bojovat i můj partner? Stojí můj partner o vztah se mnou? K čemu to povede, když začnu o vztah bojovat? Co se stane, pokud bojovat nebudu a nechám vztah tak, jak je nyní? Co nám ve vztahu chybí, na čem je třeba zapracovat? Jak se k tomu mám postavit?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

svatá řeka opuštění

Má cenu ještě na tohoto člověka čekat? Co mohu pro jeho návrat udělat? Touží po návratu i on, nebo jsou to jen mé představy? Vyplatí se mi na něj čekat, budu s ním

šťastný? Jaké strachy v sobě ukrývá? Proč o mně v současné době nestojí?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

svatý grál vztahu

Co mohu udělat pro zlepšení vztahu? Proč nám to nyní neklape? Co dělám ve vztahu špatně? Jak se soustředit na lásku? Čím můžu partnera potěšit? Má náš vztah vůbec budoucnost?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

svatba

Jak prožiju svůj svatební den? Co se stane neočekávaného, špatného? Na co se naopak mohu těšit? Kdo nebo co mě příjemně překvapí? Je tato svatba má poslední? Vydrží náš vztah, prožijeme společné štěstí?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

Tajemství otcovství

Mám partnerovi prozradit, že naše dítě není jeho? Mám o tom říci skutečnému otci mého dítěte? Jak se můj partner zachová, pokud mu to povím? Jak se zachová skutečný otec dítěte? Pokud se o tom nezmíním partnerovi, dozví se to? Jak vnímá mé dítě mého partnera?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73