věštby: láska a vztahy X.


Vznikl problém ve vztahu

Jakou mám osobnost? Jakou má osobnost můj partner? Jaký je náš problém ve vztahu? Proč se objevil problém? Jak náš vztah dopadne, pokud nikdo z nás nic neudělá? Jakých chyb se dopouštím? Jakých chyb se dopouští můj partner? Jak by se dal problém řešit? Jak to dopadne, pokud budeme problém řešit společně?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

vztah

Jakou mám osobnost? Jakou má osobnost člověk, na kterého se ptám? V čem mu můžu důvěřovat? V čem mu věřit nemám? Oklame mě? Jak budeme spolu vycházet při odlišných názorech? Jak spolu budeme vycházet v budoucnu? Mám mu podat pomocnou ruku, případně jakým způsobem?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

Vztah II.

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde odhalí se vaše i partnerovo nastavení pro vztah, chyby, kterých se dopouštíte, láska, která je mezi vámi a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy.

doba služby: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

Vztah do důsledků

Čím do vztahu přispívám já? Čím do vztahu přispívá partner? Co ke mně můj partner cítí? Jak mě partner vnímá? Jaký je podvědomý postoj partnera vůči mně? Jak partner vnímá sebe ve vztahu? Jaké má partner přání ohledně vztahu? Jaký je názor partnera na náš vztah? Jak se bude snažit partner ve vztahu? Jak vypadá nyní náš vztah? Kam vztah pravděpodobně spěje? Jaký bude vývoj našeho vztahu v blízké budoucnosti? Jaký bude vývoj našeho vztahu později? Co vztah podporuje? Co našemu vztahu škodí? Jakou mají andělé radu pro mě pro nejbližší budoucnost? Jakou mají andělé radu pro krásný vztah do budoucnosti? Čeho se mám vyvarovat?

Doba: 108 min

Cena v kč: 1480

Cena v €: 67,28

vztah s tím, kdo se mi líbí

Co očekává tato osoba od lásky? Co očekává od vztahu? Co očekává od osoby, se kterou by chtěl být ve vztahu? Co nabídne ve vztahu, co je pro vztah ochoten udělat? Co je schopen pro lásku obětovat? Jak se ke mně bude chovat, pokud spolu vstoupíme do vztahu? Na co si mám dát pozor ve vztahu s ním?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Vztah směrem ke mně

Jak mě tato osoba vidí? Jaký má ke mně podvědomý vztah? Jak se ke mně chová navenek? Co ke mně cítí? Co by si přála tato osoba od vzájemného vztahu? Co by si tato osoba nepřála? Jaký mám já vztah k této osobě?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Vztahový výklad

Jak si rozumíme? Jak posuzujeme jeden druhého? Jaký je náš vzájemný vztah? Co cítíme ve svých srdcích? Co partner skrývá ve svém podvědomí? Jaká je naše láska? Co dělat, aby náš vztah fungoval?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

vztahy

Co si já myslím o partnerovi? Jakým způsobem vnímám partnera? Co svému partnerovi poskytuji, co mu posílám? Co z celé záležitosti vyvozuji? Co si partner myslí o mně? Jakým způsobem mě partner vnímá? Co partner poskytuje mně, co mi posílá? Co z celé záležitosti vyvozuje partner? Co nás spojuje? Kam vztah směřuje?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

zamilování

Co je za člověka ten, do kterého jsem se zamiloval? Jaké city ke mně chová? Jaký je můj postoj k němu? Jaká je životní situace tohoto člověka? Je sám, nebo je někde vázán? Je připraven na vztah se mnou? Jaké mám možnosti se k němu přiblížit?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Zamilovanost

Jaký je cíl mé lásky? Co musím nabídnout? Co mi schází? Co u partnera nechci? Co od něj očekávám? Jaké je jádro celé této lásky? Co mohu udělat pro to, aby se vše podařilo?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

Zamiluje se do mě?

Jakou má osobnost člověk, který se mi líbí? Na co myslí, jak uvažuje? Jaké má pozitivní vlastnosti? Jaké má negativní vlastnosti? Co si o mně myslí, jak mě vidí? Jaký bych s ním měl vztah? Co mám dělat, abych si získal jeho náklonnost? Co nemám dělat, čím bych ho od sebe odradil? Mám vůbec nějakou šanci?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

získání partnera

Váš přítel - posouzení. Co má ve vztahu rád, co ho ve vztahu baví, těší? Co má ve vztahu nerad, co ho nebaví, otravuje? Co si ve vztahu přeje, po čem touží? Co ho fascinuje, okouzluje? Co je pro něj ve vztahu nepřijatelné? Co na něj neplatí, čemu se snadno ubrání? Proč, k čemu je bezbranný? rada, jak ho získat

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

zkouška mé lásky

Jaká je moje láska k partnerovi? Proč ho tolik miluji? Proč s ním chci žít? Jaký má on vztah ke mně? Jakou zkouškou budu muset projít, aneb co se mám naučit?

Doba: 30 min

Cena v kč: 410

Cena v €: 18,64

Zlepšení vztahu

Jaké pocity zažívám ve vztahu? Co náš vztah ohrožuje? Mohl bych dělat více? Existuje nějaké tajemství, které vyplave na povrch? Jaké překážky přijdou? Jaké pocity zažívá ve vztahu partner? Proč tomu tak je? Co máme dělat? Jak se mám v tomto vztahu zachovat?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

Zlomené srdce

Proč mě opustil člověk, kterého jsem tolik miloval? Jakou chybu jsem udělal? Proč ho nemohu dostat z hlavy? Co dělat, abych na něj stále nemyslel? Myslel to vůbec se mnou vážně? Má někoho jiného? Ozve se mi ještě? Objeví se někdo, s kým na tohoto člověka zapomenu? Vrátí se mi?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64