věštby: láska a vztahy XI.


Změna orientace

Proč nám náš heterosexuální vztah nevyšel? Co jsem udělal špatně? Je můj bývalý partner gay (bývalá partnerka lesbička)? Předstírá změnu orientace? Pokud ano, tak proč? Líbí se mu (jí) milovat se s člověkem stejného pohlaví? Proč odmítá opačné pohlaví? Proč odmítá mě? Myslí na mě někdy? Budeme jednoho dne opět spolu?

Doba: 54 min

Cena v kč: 740

Cena v €: 33,64

život v trojúhelníku

Jakou má osobnost můj partner? Jakou mám osobnost já? Jakou má osobnost sok? Jaký je můj vztah s partnerem? Jaký má vztah můj partner a sok? Co by si partner přál v tomto trojúhelníkovém vztahu? Co udělá partner, jak se zachová? Budu spokojen s partnerovým rozhodnutím? Bude můj sok spokojený s partnerovým rozhodnutím? Jaký to na něj bude mít dopad? Co mi radí karty?

Doba: 66 min

Cena v kč: 910

Cena v €: 41,37

Život ve lži

Mám partnerovi prozradit tajemství, které v sobě ukrývám? Jak se zachová? jak ulehčit svému svědomí? Motám se ve lži tolik, že začínám dělat chyby? Jsou ty chyby skutečně fatální pro náš vztah? Tají i můj partner přede mnou něco?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

život ve třech

Jak se na vztah dívám? Jak se na vztah dívá můj milenec (manžel)? Jaký máme společný vztah? Co ho přimělo být nevěrný? Jaké je jeho manželství (milenecký vztah)? Co cítí ke své manželce (milence)? Jaký má k němu vztah manželka (milenka)? Co k sobě cítí? Jaký mají vztah po materiální stránce? Udržují spolu sexuální vztah? Co si o svém manželství (mileneckém vztahu) myslí partner? Co si manželka (milenka) myslí o jejich vztahu? Jak se bude jejich vztah vyvíjet? Co ke mně cítí? Co by si v našem vztahu přál ze všeho nejvíce? Jak bude náš vztah dále probíhat? Co mohu od našeho vztahu očekávat? Jak se partner nakonec rozhodne, pro kterou z nás? Co mi radí karty?

Doba: 114 min

Cena v kč: 1560

Cena v €: 74,55