věštby: láska a vztahy


abeceda vztahu

Čím prochází náš vztah nyní? Jak napomoci štěstí ve vztahu? Jakou cestou se náš vztah nyní ubírá? Jaké zázemí má náš vztah? Jak předcházet onemocnění vztahu, nedorozuměním? Jaké strachy jsou ukryty v našem vztahu? Zasahuje někdo do našeho vztahu, vnáší zlo do našeho vztahu? Jaký základ má náš vztah? Jakým nebezpečím projde náš vztah? Jak předcházet hádkám? Jak zvládnout menší problémy? Co nového nás čeká ve vztahu? Je mezi námi pravda, nebo je náš vztah protkán lží? Existuje v našem vztahu důvěra z obou stran? Jaká tajemství zůstala neodkryta, jaká tajemství halí jednoho z nás nebo oba? Čekají náš vztah velké změny, případně jaké? Jací přátelé nás obklopují? Co by pomohlo nejvíce našemu vztahu? Jaké překážky budeme muset ve vztahu překonat? Co získáme a o co přijdeme, pokud vztah posílíme a upevníme? Jaká láska obklopuje náš vztah, případně jak přivést lásku do našeho vztahu? Na jakých základech je náš vztah postaven? Jak se k našemu vztahu vnitřně staví partner, co by si přál? Jak se k našemu vztahu vnitřně stavím já, co bych si přál? Jaké má náš vztah šance?

Doba: 150 min

Cena v kč: 2050

Cena v €: 93,19

analýza vztahu

Jakou přináším osobnost do vztahu? Jakou přináší partner osobnost do vztahu? Jaký máme vztah? Proč jsme spolu? Jak se na náš vztah dívají ostatní? Co by se dalo na vztahu zlepšit? Jak bude náš vztah pokračovat?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

andělská láska

Jaká láska je pro mě připravena? Už je na cestě za mnou? Mohu této lásce jít naproti? Pokud ano, jak? Jsem na tuto lásku připraven? Pokud ne, jak na sobě můžu zapracovat? Potkám na cestě za láskou jinou lásku? Chci již prožívat pravou lásku? Na jakých svých vlastnostech mám pracovat, aby přišla láska do mého života? Ví tato láska (tento člověk) už nyní o mně, setkali jsme se již? Mohu být s tímto člověkem již nyní? Pokud ne, co pro to mohu udělat? Chtěli by mi karty v této záležitosti něco vzkázat?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

Averze partnera

Z jakého důvodu mě expartner nesnáší? Proč popuzuje děti proti mně? Čeho tím chce dosáhnout? Proč se neustále zaobírá tím špatným, co bylo? Mohu děti proti manipulaci nějak ochránit? Zklidní se někdy expartner? Jaký dopad averze od mého partnera bude mít na naše děti?

Doba: 42 min

Cena v kč: 580

Cena v €: 26,37

bílý jednorožec

Potkám toho pravého? V jakém znamení se narodil? Jak pohlíží na lásku a vztah? Je připraven na lásku? Jaké má srdce? Byli jsme si souzeni?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

bouřka vztahu

Co způsobí následující bouřku vztahu? Ustojí to náš vztah? Jaké vážné následky tato bouřka bude mít? Čeho se mám obávat? Čeho se mám vyvarovat, aby bouřka nepřišla? Jak se mám zachovat, pokud bouřka do našeho vztahu vstoupí? Lze této bouřce předejít? Zapříčiní ji jiní lidé z našeho okolí, nebo bude tato bouřka důsledkem našeho dosavadního chování ve vztahu? Vydrží tuto bouřku náš vztah? Co si z této bouřky odneseme?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

celoživotní partner

Podle čeho poznám celoživotního partnera? Jaké má kladné vlastnosti? Jaké má záporné vlastnosti? Jak vnímá lásku a vztah? Jak se staví k penězům a majetku? Jaké má vztahy se svou rodinou? Jak vnímá děti, a má nějaké? Chtěl by další děti? Jak se staví k práci a má nějakou? Vstoupí mi do života v tomto životě, nebo už do něj vstoupil?

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

Celoživotní partnerství

Co bych na sobě měl změnit? Je něco, co se na mě partnerovi nelíbí? Je šťastný ve vztahu? Dokázal by si představit život beze mě? Dokázal bych žít bez mého partnera? Je naše partnerství na celý život?

Doba: 36 min

Cena v kč: 500

Cena v €: 22,73

cesta naprostého štěstí

Proč mi tento člověk vstoupil do života (milenec, milenka)? Proč mi tento člověk vstoupil do života (manžel, partner)? Proč jsem se zamiloval do tohoto člověka (milenec, milenka)? Zamiloval se i on do mě? Je nám souzeno být spolu? Opustím svého manžela (partnera)? Opustí on svou manželku (partnerku)? Co mu chybí ve vztahu, co mu manželka (partnerka) nedává? Budu schopen mu to dát já? Bude nám dělat problémy můj manžel (partner)? Bude nám dělat problémy jeho manželka (partnerka)? Mohli bychom být spolu šťastni? Jak vše dopadne - jaký bude další průběh našeho nového vztahu?

Doba: 72 min

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

citové rozhodnutí

JÁ: Jak se ve vztahu projevuji navenek? Co bych v podvědomí ohledně tohoto vztahu

chtěl nejvíc? PARTNER: Jak se ve vztahu projevuje navenek? Jaký má názor na vztah? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíce? Co tají nebo skrývá či nedává najevo? NÁŠ VZTAH: Co partner vysílá do vztahu? Co já vysílám do vztahu? Co stojí mezi námi? vývoj vztahu v brzké době ROZHODNUTÍ: Jaký smysl by mělo, kdybych v tomto vztahu vytrval, co by to pro mě znamenalo? Jaký smysl by mělo, kdybych tento vztah opustil, co by to pro mě znamenalo? rada

Doba: 72 min

Cena v kč: 990

Cena v €: 45

citové rozhodnutí II.

Jak se ve vztahu partner projevuje navenek? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíc? Jak se ve vztahu projevuje partnerův partner navenek? Jaký má názor na vztah? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíce? Co tají nebo skrývá či nedává najevo? Co sok vysílá do vztahu? Co partner vysílá do jejich vztahu? Co stojí mezi nimi? µ vývoj vztahu v brzké době Jaký smysl by mělo pro partnera, kdyby v tomto vztahu vytrval, co by to pro něj znamenalo? Jaký smysl by mělo pro partnera, kdyby vztah opustil, co by to pro něj znamenalo? Rada pro mě

Doba: 78 min

Cena v kč: 1070

Cena v €: 48,64

Co si o mně partner myslí?

Jak mě partner vnímá ve vztahu? Co ke mně cítí? Jak se ke mně chová? Co k němu cítím já? Po jakém vztahu touží? Co by mi nikdy neodpustil? Jak se k němu chovám? Co mám udělat pro zlepšení vztahu?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

čekání na návrat

Jaký vztah jsme měli, jaká byla podstata našeho vztahu? Jak ho vnímal partner, jak se cítil? Co od vztahu očekával? Čím jsem ho zklamal? Co vedlo k rozchodu? Čím by se to dalo napravit? Co mu nejvíce vadilo? Co mám nyní dělat? Co bych v zádném případě dělat neměl? Rada

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 820

Cena v €: 37,28

čekám na návrat partnera

Jak náš rozchod bere partner v současné době? V čem můžu na sobě zapracovat, aby se mi vrátil co nejdříve? Co dělám stále špatně? Co bych měl nyní udělat pro náš vztah, na duchovní úrovni? Co bych měl nyní udělat fyzicky, v našem světě, pro naši lásku? Co se partnerovi nyní motá v hlavě? Nad čím přemýšlí ohledně našeho vztahu? Proč mu to tak dlouho trvá?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30

čekám na zadaného partnera

Mám šanci na návrat partnera, i když už je v jiném vztahu? Rozejde se s milenkou (milencem)? Pokud ano, bude pak hledat jiného (jinou)? Jak by reagoval na SMS, kdybych ho někam pozval? Mám vyčkat na krizi v jejich vztahu? Mám vyčkat, až se mi ozve? Co mám udělat, abych na sebe upozornil? Vezme si milenku (milence) a uzavře manželství nebo registrované partnerství? Potkal bych i já jinou lásku, kdybych na něj nečekal?

Doba: 48 min

Cena v kč: 660

Cena v €: 30