KYVADLO 10 ☘ 

objednací kód: 330

Desetiminutová konzultace s kyvadlem. Jsou připraveny tabulky, které si tvořím sama vždy v závislosti na otázce. Můžete se ptát na jakoukoliv otázku, nemusí dávat jen odpověď ANO NE, ale také může. Lze se podívat skrze kyvadlo na jakýkoliv problém, kyvadlo může také zodpovědět spoustu otázek. Záleží jen na vás. V rámci 10 minutové konzultace obdržíte odpovědi na zhruba 2 otázky, někdy více, záleží na tom, jak je kyvadlo naladěno právě na vás. 

doba výkladu: 10 minut

Cena : 100 kč (nebo 4,35 €)

 KYVADLO 30 ☘ 

objednací kód: 331

Půlhodinová konzultace s kyvadlem. Jsou připraveny tabulky, které si tvořím sama vždy v závislosti na otázce. Můžete se ptát na jakoukoliv otázku, nemusí dávat jen odpověď ANO NE, ale také může. Lze se podívat skrze kyvadlo na jakýkoliv problém, kyvadlo může také zodpovědět spoustu otázek. Záleží jen na vás. V rámci 30 minutové konzultace obdržíte odpovědi na zhruba 6 otázek, někdy více, záleží na tom, jak je kyvadlo naladěno právě na vás. 

doba výkladu: 30 minut

Cena : 300 kč (nebo 13,04 €)

 KYVADLO 60  ☘ 

objednací kód: 332

Hodinová konzultace s kyvadlem. Jsou připraveny tabulky, které si tvořím sama vždy v závislosti na otázce. Můžete se ptát na jakoukoliv otázku, nemusí dávat jen odpověď ANO NE, ale také může. Lze se podívat skrze kyvadlo na jakýkoliv problém, kyvadlo může také zodpovědět spoustu otázek. Záleží jen na vás. V rámci 60 minutové konzultace obdržíte odpovědi na zhruba 12 otázek, někdy více, záleží na tom, jak je kyvadlo naladěno právě na vás.  

doba věštby: 60 minut

Cena : 600 kč (nebo 26,09 €)