virtuální andělské prasátko

Pojďme společně vrátit se do dětských let, kdy jsme střádali korunky a haléře do prasátka. Každou objednávku odměňuji zlaťáčky nebo měďáčky. Virtuální prasátko je pro každého.

  • U každého výkladu, služby nebo zboží naleznete na konci zkratku AB nebo AD a číselnou hodnotu (číslo před čárkou udává počet zlaťáčků, číslo za čárkou pak počet měďáčků) - pokud ho nenajdete, teprve se chystá.
  • Každé prasátko bude přiřazeno k emailu v první objednávce. Při každé další objednávce můžete své zlaťáčky použít ke slevě, nebo k celé platbě (záleží na počtu nasbíraných zlaťáčků) - stačí do poznámky v objednávce napsat, kolik zlaťáčků chcete pro slevu použít - max. počet uplatněných zlaťáčků je 100 na jednu objednávku.
  • Pokud jste členy klubu a máte slevu na vše, zvolte, zda využijete klubovou slevu, nebo zlaťáčky z prasátka. Slevy se nedají kombinovat.
  • Na konci každého měsíce vyberu jedno hvězdné znamení, a pokud se shoduje s vaším, a objednáte si v příslušném měsíci, pak vám přiletí 5 zlaťáčků do vašeho andělského prasátka navíc.